AXENDA DE TODO O FÚTBOL 11 BASE DA COSTA E LIGAS GALEGAS CON EQUIPOS COSTEIROS, CON ENCONTROS VENRES, SÁBADO E DOMINGO.

 

Aquí tes a axenda dos encontros das Ligas da Costa de xuvenís, cadetes e infantís, así como as das ligas superiores, nas que hai representantes da costa, para esta fin de semana.

Esta fin de semana dun total de 28 encontros, 2 xóganse hoxe venres, 24 xóganse en xornada sabatina e 2 en dominical…Tralos encontros tódolos resultados.

 

LIGA DA COSTA XUVENIL

(1ª Galicia Xuvenil A Costa)

14ª Xornada

UD Corcubión-Soneira SD 

Sábado 03/12 ás 12:00 horas

Ponteceso SD-SD Sofán

Sábado 03/12 ás 18:15 horas

CD Baio-Outes CF

Sábado 03/12 ás 12:00 horas

 ED Os Miúdos-Cabana SD

Sábado 03/12 ás 16:00 horas

SCDR Esteirana-Muxía CF

Sábado 03/12 ás 16:00 horas

UC Cee-Corme CF

Sábado 03/12 ás 12:00 horas

UD CerquedaSD Fisterra 

Sábado 03/12 ás 16:15 horas

Descansa : Xallas FC

 

LIGA DA COSTA CADETE

(1ª Galicia Cadete A Costa)

11ª Xornada

SD Coristanco-UC Cee-

 Sábado 03/12 ás 18:00 horas

CF Mazaricos-EMF Vimianzo-

Venres 02/12 ás 17:00 horas 

EFC Camariñas “Juan Cabrejo”-Xallas FC-

 Domingo 04/12 ás 11:00 horas 

ED Os Miúdos-EFC de Carnota-

Venres 02/12 ás 18:00 horas

 UD Cerqueda-Ponteceso SD-

 Sábado 03/12 ás 18:30 horas

 SD Fisterra-Outes FC-  

 Sábado 03/12 ás 11:30 horas

Descansa : SD Sofán

 

LIGA DA COSTA INFANTIL

(1ª Galicia Infantil A Costa)

14ª Xornada

   SD Sofán-Xallas FC

Sábado 03/12 ás 16:00 horas

   UD Cerqueda-SD Coristanco  

Sábado 03/12 ás 10:00 horas

 Concello de Zas-EF Concello de Carnota

Sábado 03/12 ás 11:00 horas

  Ponteceso SD-ED Os Miúdos 

Sábado 03/12  ás 16:15 horas

  EMF Vimianzo-Cabana SD

Sábado 03/12 ás 17:00 horas

   Corme CF-CF Dumbría

Sábado 03/12 ás 11:00 horas

  EFC Camariñas “Juan Cabrejo”-Muxía CF

Sábado 03/12 ás 17:00 horas

 Outes CF-SD Fisterra

Sábado 03/12 ás 11:30 horas

 SCDR Esteirana-UC Cee

Domingo 03/12 ás 11:30 horas

 

LIGAS SUPERIORES

 

DIVISIÓN DE HONOR INFANTIL

11ª Xornada

Bergantiños FC-FC Portero 2000

Sábado 03/12 ás 16:00 horas

 

DIVISIÓN DE HONOR CADETE

12ª Xornada

Bergantiños FC-Viveiro FC

Sábado 03/12 ás 18:10 horas

 

LIGA GALEGA CADETE

14ª Xornada

Ural Español CF B-CF Dumbría

Sábado 03/12 ás 18:00 horas 

 

LIGA NACIONAL XUVENIL

13ª Xornada

 CD Conxo Santiago-Bergantiños FC

Sábado 03/12 ás 16:30 horas

 

LIGA GALEGA XUVENIL

14ª Xornada

 Bergantiños FC-EF Lalín

Sábado 03/12 ás 16:00 horas

CF Dumbría-Bertarmiráns CF 

Sábado 03/12 ás 16:30 horas

 

-Foto e Texto : piratasdemuxia

Utilizamos cookies propias e de terceiros para o correcto funcionamiento da web. Se continúa navegando, acepta o seu uso.

ACEPTAR
Aviso de cookies