Tódalas ligas con equipos da costa nas nosas foto-montaxes.

-Encontros dos Xuvenís, Cadetes, Infantís, Alevíns, Benxamíns e Prebenxamíns-

-Tódolos enfrontamentos, días e horas dos encontros-

Aquí tes a nosa maneira única e intransferible con foto-montaxes a axenda das ligas de base de : Xuvenís da Costa e Liga Galega, Cadetes da Costa e Galega, Infantís da Costa, Alevíns, (Costa Norte, Sur e Centro), e Benxamíns, (Costa Norte, Sur e Centro), e Prebenxamíns da Costa, todas nun mesmo artigo para ver con maior comodidade todo o que temos no noso fútbol esta fin de semana. Nos benxamíns norteños e sureños as liguiñas polos títulos de liga e as da 1ª Fase da Copa da Costa.

FÚTBOL 8
FC Camariñas Benxamín.
-FASE CLASIFICACIÓN COPA DÁ COSTA ALEVIN-
 
 
GRUPO A : 
XALLAS FC “A” -CABANA SD – SD CORISTANCO – SD SOFÁN 
 
2ª XORNADA
 
SD Sofán  SD Coristanco, (23/03 ás 10:00)
 Xallas FC “A” – Cabana SD, (24/03 ás 13:00)
CLASIFICACIÓN
 
1º Cabana SD : 3 Puntos
2º SD Sofán : 3
3º Xalla FC “A” : 0
4º SD Coristanco : 0
 
+++
 
GRUPO B :
CF DUMBRIA “B” – UC CEE – SD FISTERRA 
2ª XORNADA
 
UC Cee – CF Dumbría “B”, (17/03 ás 13:00 horas)

Descansa : SD Fisterra

CLASIFICACIÓN
 
1º SD Fisterra : 3 Puntos
2º UC Cee : 0
3º CF Dumbría “B” : 0
+++
 
GRUPO C : 
SCDR ESTEIRANA A – ED OS MIUDOS “A” – ED OS MIUDOS ” B” – OUTES  CF “B”
 
2ª XORNADA
 
ED Os Miúdos “B”  Outes CF “B”, (23/03 ás 11:00 horas)
ED Os Miúdos “A”  SCDR Esteirana “A”, (24/03 ás 11:00)
 
CLASIFICACIÓN
 
1º ED Os Miúdos “A” : 3 Puntos
2º SCDR Esteirana : 3
3º Outes CF “B” : 0
4º ED Os Miúdos “B” : 0
 
 
(CLASIFICA FASE FINAL DA COPA O 1º DE CADA GRUPO).
 
++++
 
FASE CLASIFICACIÓN COPA DÁ COSTA BENJAMIN : 
 
 
GRUPO A :
UD CERQUEDA – SD CORISTANCO –  SD SOFÁN “A” – SD SOFÁN “B” 
 
2ª XORNADA
 
SD Sofán “B”  SD Coristanco, (23/03 ás 11:00 horas)
 SD Sofán “A” – UD Cerqueda, (23/03 ás 19:30)
 
CLASIFICACIÓN
 
1º SD Sofán “A” : 3 Puntos
2º SD Coristanco : 1
3º UD Cerqueda : 1
4º SD Sofán “B” : 0
 
+++
 
GRUPO B :
C. F. RAZO –  FS CAMARIÑAS – UC CEE 
 
2ª XORNADA
 
FC Camariñas – CD Razo, (24/03 ás 12:00 horas)

Descansa :  UC Cee

 
CLASIFICACIÓN
 
1º UC Cee : 3 Puntos
2º FC Camariñas : 0
3º CD Razo : 0
 
+++
 
GRUPO C : 
ED OS MIÚDOS “A” – EF CONCELLO DE CARNOTA – ED OS MIÚDOS “B” – CF OUTES “B” 
 
2ª XORNADA
 
ED Os Miúdos “B”  Outes CF “B”, (23/03 ás 10:00 horas)
ED Os Miúdos “A” – EF Concello de Carnota, (22/03 ás 17:00)
CLASIFICACIÓN
 
1º EF Concello de Carnota : 3 Puntos
2º ED Os Miúdos “A” : 3
3º ED Os Miúdos “B” : 0
4º Outes CF “B” : 0
 
++++++++++++++++++++
 
DATAS COMPETICIÓN 

 1ª Xornada : 17/03
2ª : 24/03
3ª : 31/03
 4ª : 7/04

 6ª : 28/04

 
 
 
FASE FINAL DA COPA DÁ COSTA FÚTBOL 8
Sábado, 11 de Maio
No campo das “Redondas”, (Cabana de Bergantiños).
(Solicitado polo Cabana SD e acordado polos clubs asistentes á reunión).
 
 
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 
 
FASE FINAL CLASIFICACIÓN POLO TÍTULO : 
 
ALEVIN :
SD PONTECESO – OUTES C. F. – CF DUMBRIA – XALLAS FC ” B” 
 
2ª XORNADA
 
Xallas FC “B”  CF Dumbría, (23/03 ás 11:00 horas)
Outes CF – SD Ponteceso (24/03 ás 12:00)
CLASIFICACIÓN
 
1º CF Dumbría : 3 Puntos
2º Outes CF : 3
3º SD Ponteceso : 0
4º Xallas FC “B” : 0
 
+++
 
BENXAMIN : 
CF DUMBRIA – XALLAS FC “A” – OUTES CF – SCDR ESTEIRANA 
 
2ª XORNADA
 
Xallas FC “A” 2-1 CF Dumbría, (19/03)
Outes CF – SCDR Esteirana (24/03 ÁS 13:00 HORAS)
CLASIFICACIÓN
 
1º CF Dumbría : 3 Puntos, (xogados 2 encontros)
2º Outes CF : 3
3º Xallas FC “A” : 3, (xogados 2 encontros)

4º SCDR Esteirana : 0

 
+++++++++++++++
 
DATAS FASE FINAL : 
1ª Xornada : 17/03
 2ª :  24/03
3ª : 31/03
4ª : 7/04
5ª : 14/04
6ª : 28/04
 
 

+++++++++++++++++++++++

Outes CF

-LIGAS BENXAMÍNS, ALEVÍNS E PREBENXAMÍN-

ALEVÍNS DA COSTA

-GRUPO CENTRO, (5º)-

9ª XORNADA

FS As Baleas – SCD Buño, (23/03 ás 11:00 horas)

SD Laxe – EMF Vimianzo, (23/03 ás 17:00)

Descansan : Corme CF e EFB Corcubión

BENXAMÍNS DA COSTA

-GRUPO CENTRO, (5º)-

9ª XORNADA

FS As Baleas – SD Ponteceso, (23/03 ás 12:00 horas)

Corme CF – Muxía CF , (23/03 ás 10:45)

SD Laxe – EMF Vimianzo, (23/03 ás 16:00)

+++++++

PREBENXAMÍNS DA COSTA

-GRUPO ÚNICO-

10ª XORNADA

SD Fisterra – SD Coristanco, (23/03 ás 18:00 horas)

SD Sofán – Outes CF, (24/03 ás 11:00)

  UC Cee “A” – EF Concello de Carnota, (23/03 ás 13:00)

Sporting Seaia CF – ED Os Miúdos, (24/03 ás 12:00)

CD Concello de Zas – CF Dumbría, (26/03 ás 18:30)

FC Camariñas – FS As Baleas, (24/03 ás 13:00)

ED Os Miúdos “B” – Xallas FC, (23/03 ás 12:30)

Muxía CF – SD Sofán “B”, (23/03 ás 13:00)

SCDR Esteirana – SD Laxe, (23/03 ás 13:00)

++++++++++++++++++++++

-Se queres mandarnos algunha información e fotos de deportes, podes facelo no correo : info@piratasdemuxia.es-

-Debaixo das publicidades tes como contactar connosco
se queres axudarnos poñendo a túa-

-COLABORA COA NOSA WEB-

Queres que a tua publicidade salga en todas as nosas noticias?…

Por moi pouco a tua publicidade chegará a milleiros de persoas o día, pois somos o medio de maior difusión da Costa da Morte con moita diferenza e cun espectro de alcance de pobos e persoas, moi extenso, con máis de 60.000 usuarios rexistrados e antre 20.000 e 36.579 visitas o día, triplicando ao segundo medio de comunicación máis seguido e cuadruplicando o terceiro.

Se queres anunciarte connosco e colaborar ca nosa web, contacta connosco no email info@piratasdemuxia.es ou no teléfono : 626 72 00 47. 

Patrocinadores e Colaboradores

Attachment

Leave a Comment

Utilizamos cookies propias e de terceiros para o correcto funcionamiento da web. Se continúa navegando, acepta o seu uso.

ACEPTAR
Aviso de cookies