RESULTADOS DE TODO O FÚTBOL BASE XOGADO O SÁBADO E ENCONTROS PARA O DOMINGO.

 

 

 

LIGA XUVENIL DA COSTA

-5ª Xornada-

19/10/2019

Miúdos 4-0 Ponteceso 

Coristanco 3-5 Malpica

Soneira 4-1 Cee

Outes – Camariñas : 20/10 ás 12:30 horas

Zas 1-3 Sofán

Esteirana 3-3 Corme

Xallas 3-3 Cabana 

Descansa : Seaia

CLASIFICACIÓN

LIGA GALEGA XUVENIL

-7ª Xornada-

Orillamar 2-4 Dumbría

Bergantiños 1-3 Compostela 

CLASIFICACIÓN

CF Dumbría : 7º con 12 puntos

Bergantiños CF : 12º con 7 puntos

CADETES DA COSTA

-5ª Xornada-

19/10/2019

Cerqueda 8-1 Concello de Zas 

Sofán 7-3 Muxía

20/10/2019

 Cabana-Esteirana : ás 12:00

Fisterra – Cee : ás 12:00 

Outes – Corme : ás 11:00

Xallas – Ponteceso : ás 10:00

Coristanco – Laxe : ás 12:00

Descansa : Miúdos

CLASIFICACIÓN

(Sen os encontros do sábado)

LIGA GALEGA CADETE

-7ª Xornada-

Lugo “B”-Bergantiños : 20/10 ás 12:00 horas 

Dumbría 0-2 Compostela 

CLASIFICACIÓN

CF Dumbría : 16º con 3 puntos

Bergantiños CF : 12º con 7

 

 

INFANTIL DA COSTA

-5ª Xornada-

19/10/2019

Muxía 3-4 Cerqueda

Fisterra 9-4 Coristanco 

Dumbría 15-0 Corme

Cee 10-0 Sofán

Laxe 1-8 Porteño 

Esteirana 5-1 Cabana 

Ponteceso 10-2 Miúdos 

Xallas 0-3 Outes 

CLASIFICACIÓN

ALEVÍNS

-2ª Xornada-

GRUPO 1

Cabana SD-SD Coristanco : 20/10 ás 11:00 horas

SD Ponteceso-Xallas FC “A” : 20/10 ás 11:30 horas

Descansa :SD Sofán 

 

GRUPO 2

CD Razo-CF Dumbría : 20/10 ás 11:45 horas

UD Cerqueda-SD Laxe : 20/10 ás 12:00 horas

Descansa : Porteño CF

 

GRUPO 3

EF Concello de Carnota 0-4CF Dumbría “B”

Outes CF-Xallas FC “B” : 20/10 ás 10:00 horas

Descansa :ED Os Miúdos “B” 

 

GRUPO 4

ED Os Miúdos “A” – SD Fisterra : 20/10 ás 11:00 horas

EF Concello de Carnota “B” 0-5 UC Cee “A” 

Outes CF “B”-SCDR Esteirana “A”: 20/10 ás 10:00 horas

BENXAMÍNS

-2ª Xornada-

GRUPO 1

CD Concello de Zas-SD Coristanco : 20/10 ás 16:30 horas

UD Cerqueda-Xallas FC “A” 0-0 : 20/10 ás 13:00 horas

Descansa :SD Sofán “B”

GRUPO 2

SD Laxe 6-2 CF Dumbría 

FC Camariñas-SD Coristanco “B” : 20/10 ás 12:00 horas

Descansa : SD Sofán 

GRUPO 3

Outes CF 10-0 SCDR Esteirana 

Descansan : CF Dumbría “B” e ED Os Miúdos “B” 

GRUPO 4

Muxía CF 2-4 SD Fisterra

Descansan :UC Cee e ED Os Miúdos “B”

AVISO

Na foto o haber nenos menores de 16 anos, se algún pai ou titor quer que non apareza seu fillo ou protexido, que se poña en contacto connosco en calqueira das diferentes maneiras que temos no final da web e será reitado da foto.

++++

Informarche de que se nos estás seguindo polo móbil, que para ordenadores temos outro formato moito completo ca o que che pode ofrecer un móbil polas súas dimensións de pantalla.

Tamén informar que trocamos de email : admin@piratasdemuxia.es

Contrata a tua publicidade connosco e chegarás cada día a milleiros de persoas.

Patrocinadores e Colaboradores

Attachment

Utilizamos cookies propias e de terceiros para o correcto funcionamiento da web. Se continúa navegando, acepta o seu uso.

ACEPTAR
Aviso de cookies