Aquí tes a axenda dos resultados das Ligas da Costa de xuvenís, cadetes e infantís, así como as das ligas superiores, nas que hai representantes da costa, para esta fin de semana.
Esta fin de semana dun total de 28 encontros, disputouse o xoves 1, o venres, outro, na xornada sabatina xogáronse 22, e na dominical 4…Tralos encontros tódolos resultados.
LIGA DA COSTA XUVENIL
(1ª Galicia Xuvenil A Costa)
21ª Xornada
Muxía CF 1-8 Outes FC
Sábado 28/01 ás 16:15 horas
Corme CF 0-2 SD Sofán
Sábado 28/01 ás 12:00 horas
SD Fisterra 2-1 Soneira SD
Sábado 28/01 ás 18:30 horas
UD Cerqueda 0-4 Xallas FC
Sábado 28/01 ás 17:30 horas
UC Cee 7-0 UD Corcubión
Sábado 28/01 ás 16:00 horas
SCDR Esteirana 0-3 Ponteceso SD
Sábado 28/01 ás 16:30 horas
ED Os Miúdos 3-2 CD Baio
Sábado 28/01 ás 16:30 horas
Descansa : Cabana SD
LIGA DA COSTA CADETE
(1ª Galicia Cadete A Costa)
17ª Xornada
UD Cerqueda 4-3 EFC Camariñas “Juan Cabrejo”
Domingo 29/01 ás 10:00 horas
SD Fisterra 3-1 Mazaricos
Sábado 28/01 ás 16:30 horas
SD Sofán 4-2 SD Coristanco
Domingo 29/01 ás 10:00 horas
Outes FC 5-1 UC Cee
Domingo 29/01 ás 10:30 horas
Ponteceso SD 3-2 EMF Vimianzo
Xoves 26/01 ás 18:30 horas
EFC de Carnota–Xallas FC
Domingo 29/01 ás 11:30 horas
Descansa : ED Os Miúdos
LIGA DA COSTA INFANTIL
(1ª Galicia Infantil A Costa)
21ª Xornada
Xallas FC 5-1 CF Dumbría
Venres 27/01 ás 19:00 horas
Muxía CF 2-5 Cabana SD
Sábado 28/01 ás 11:30 horas
SD Fisterra 2-3 ED Os Miúdos
Sábado 28/01 ás 10:00 horas
UC Cee 3-0 EFC de Carnota
Sábado 28/01 ás 12:00 horas
SCDR Esteirana 2-0 SD Coristanco
Sábado 28/01 ás 10:00 horas
Outes CF 3-1 SD Sofán
Sábado 28/01 ás 11:00 horas
EFC Camariñas “Juan Cabrejo” 5-1 UD Cerqueda
Sábado 28/01 ás 12:00 horas
Corme CF 5-0 CD Concello de Zas
Sábado 28/01 ás 10:00 horas
EMF Vimianzo 11-0 Ponteceso SD
Sábado 28/01 ás 18:30 horas
LIGAS SUPERIORES
DIVISIÓN DE HONOR INFANTIL
17ª Xornada
Ural Español CF 1-0 Bergantiños FC
Sábado 28/01 ás 10:00 horas
DIVISIÓN DE HONOR CADETE
20ª Xornada
Bergantiños FC 2-1 Pontevedra CF
Sábado 28/01 ás 12:00 horas
LIGA GALEGA CADETE
21ª Xornada
SDC yR Narón O Freixo 3-2 CF Dumbría
Sábado 28/01 ás 16:00 horas
LIGA NACIONAL XUVENIL
18ª Xornada
Racing Club Ferrol 1-0 Bergantiños FC
Sabado 28/01 ás 11:00 horas
LIGA GALEGA XUVENIL
18ª Xornada
Bergantiños FC 1-2 Imperator OAR
Sábado 28/01 ás 18:15 horas
CF Dumbría 2-3 Racing Club Vilalbés
Sábado 28/01 ás 16:00 horas
-Foto e Texto : piratasdemuxia
Teléfono
+34 626 72 00 47
Email
admin@piratasdemuxia.es
Utilizamos cookies propias e de terceiros para o correcto funcionamiento da web. Se continúa navegando, acepta o seu uso.
ACEPTAR