O Muxía CF recibe ao SD Sofán “B” en Prebenxamíns.

-Resultados e clasificacións e próxima xornada das liguiñas da Copa da Costa e da loita polos títulos-

-Alevíns e Benxamín Grupos Norte e Sur-

-Resultados e clasificacións e próxima xornada das liguiñas da Copa da Costa e da loita polos títulos-

-Resultados e clasificacións e próxima xornada das liguiñas da Copa da Costa e da loita polos títulos-
-Alevíns e Benxamín Grupos Norte e Sur-
-9ª Xornada Alevíns e Benxamíns Grupo Centro e 10ª de Prebenxamíns-
çAquí tes tódolos resultados e clasificacións, así coma enfrontamentos, datas e horarios da xornada desta fin de semana do Fútbol 8 Alevín, Benxamín e Prebenxamín da Costa. Nos Alevíns e Benxamíns da Costa Norte e Sur, as liguiñas tanto da Copa da Costa como da loita polo título de campións de liga, con tódolos resultados da primeira xornada, (que xa vos puxemos o remate dos encontros), coma as clasificacións e os horarios, datas e enfrontamentos da vindeira, da que xa se xogou algún encontro e temos encontros mañán venres, sábado e Domingo, e algún que se despraza a outra data. Tamén temos a 9ª xornada nos Alevíns e Benxamíns da Costa Grupo Centro, (5º) e a 10ª nos Prebenxamíns, (Grupo único)Abre a nova ao completo para ver tódolos enfrontamentos, datas e horarios, tanto na loita pola Fase Final da Copa da Costa, como nas liguiñas polo título e as ligas do Grupo Centro Benxamín e Alevín, e dos Prebenxamíns.
-Aviso importante- 
 
En tódalas fotos da nosa web nas fotos que aparezan nenos menores dos 16 anos, se algún pai, nai, ou titor, non quer que seu fillo ou protexido, apareza nas fotos que publicamos, non ten máis ca poñerse en contacto connosco no tlf que aparece nas publicidades de máis abaixo, para retirar as fotos, ou taparlle a cara, nas que sexa preciso.
FC Camariñas Benxamín.
-FASE CLASIFICACIÓN COPA DÁ COSTA ALEVIN-
 
 
GRUPO A : 
XALLAS FC “A” -CABANA SD – SD CORISTANCO – SD SOFÁN 
 
2ª XORNADA
 
SD Sofán  SD Coristanco, (23/03 ás 10:00)
 Xallas FC “A” – Cabana SD, (24/03 ás 13:00)
 
1ª XORNADA
 
SD Cabana 5-2 SD Coristanco, (17/03)
SD Sofán 1-0 Xallas FC “A”, (15/03)
 
CLASIFICACIÓN
 
1º Cabana SD : 3 Puntos
2º SD Sofán : 3
3º Xalla FC “A” : 0
4º SD Coristanco : 0
 
+++
 
GRUPO B :
CF DUMBRIA “B” – UC CEE – SD FISTERRA 
2ª XORNADA
 
UC Cee – CF Dumbría “B”, (17/03 ás 13:00 horas)

Descansa : SD Fisterra

 
1ª XORNADA
 
CF Dumbría “B” 1-2 SD Fisterra, (17/03)
Descansa : UC Cee
 
CLASIFICACIÓN
 
1º SD Fisterra : 3 Puntos
2º UC Cee : 0
3º CF Dumbría “B” : 0
+++
 
GRUPO C : 
SCDR ESTEIRANA A – ED OS MIUDOS “A” – ED OS MIUDOS ” B” – OUTES  CF “B”
 
2ª XORNADA
 
ED Os Miúdos “B”  Outes CF “B”, (23/03 ás 11:00 horas)
ED Os Miúdos “A”  SCDR Esteirana “A”, (24/03 ás 11:00)
 
1ª XORNADA
 
SCDR Esteirana “A” 5-2 Outes CF “B”, (15/03)
ED Os Miúdos “A” 0-12 ED Os Miúdos “B”, (16/03)
 
CLASIFICACIÓN
 
1º ED Os Miúdos “A” : 3 Puntos
2º SCDR Esteirana : 3
3º Outes CF “B” : 0
4º ED Os Miúdos “B” : 0
 
 
(CLASIFICA FASE FINAL DA COPA O 1º DE CADA GRUPO).
 
++++
 
FASE CLASIFICACIÓN COPA DÁ COSTA BENJAMIN : 
 
 
GRUPO A :
UD CERQUEDA – SD CORISTANCO –  SD SOFÁN “A” – SD SOFÁN “B” 
 
2ª XORNADA
 
SD Sofán “B”  SD Coristanco, (23/03 ás 11:00 horas)
 SD Sofán “A” – UD Cerqueda, (23/03 ás 19:30)
 
1ª XORNADA
 
UD Cerqueda 2-2 SD Coristanco, (16/03)
SD Sofán “B” 3-6 SD Sofán “A”, (16/03)
 
CLASIFICACIÓN
 
1º SD Sofán “A” : 3 Puntos
2º SD Coristanco : 1
3º UD Cerqueda : 1
4º SD Sofán “B” : 0
 
+++
 
GRUPO B :
C. F. RAZO –  FS CAMARIÑAS – UC CEE 
 
2ª XORNADA
 
FC Camariñas – CD Razo, (24/03 ás 12:00 horas)

Descansa :  UC Cee


1ª XORNADA
 
CD Razo 0-8 UC Cee, (19/03)
Descansa :  FC Camariñas
 
CLASIFICACIÓN
 
1º UC Cee : 3 Puntos
2º FC Camariñas : 0
3º CD Razo : 0
 
+++
 
GRUPO C : 
ED OS MIÚDOS “A” – EF CONCELLO DE CARNOTA – ED OS MIÚDOS “B” – CF OUTES “B” 
 
2ª XORNADA
 
ED Os Miúdos “B”  Outes CF “B”, (23/03 ás 10:00 horas)
ED Os Miúdos “A” – EF Concello de Carnota, (22/03 ás 17:00)
 
1ª XORNADA
 
EF Concello de Carnota 3-1 Outes CF “B”, (17/03)
ED Os Miúdos “B” 2-3 ED Os Miúdos “A”, (16/03)
 
CLASIFICACIÓN
 
1º EF Concello de Carnota : 3 Puntos
2º ED Os Miúdos “A” : 3
3º ED Os Miúdos “B” : 0
4º Outes CF “B” : 0
 
++++++++++++++++++++
 
DATAS COMPETICIÓN 

 1ª Xornada : 17/03
2ª : 24/03
3ª : 31/03
 4ª : 7/04

 6ª : 28/04

 
 
 
FASE FINAL DA COPA DÁ COSTA FÚTBOL 8
Sábado, 11 de Maio
No campo das “Redondas”, (Cabana de Bergantiños).
(Solicitado polo Cabana SD e acordado polos clubs asistentes á reunión).
 
 
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 
 
FASE FINAL CLASIFICACIÓN POLO TÍTULO : 
 
ALEVIN :
SD PONTECESO – OUTES C. F. – CF DUMBRIA – XALLAS FC ” B” 
 
2ª XORNADA
 
Xallas FC “B”  CF Dumbría, (23/03 ás 11:00 horas)
Outes CF – SD Ponteceso (24/03 ás 12:00)
 
1ª XORNADA
 
SD Ponteceso 1-2 CF Dumbría, (17/03)
Xallas FC “B” 1-2 Outes CF, (16/03)
 
CLASIFICACIÓN
 
1º CF Dumbría : 3 Puntos
2º Outes CF : 3
3º SD Ponteceso : 0
4º Xallas FC “B” : 0
 
+++
 
BENXAMIN : 
CF DUMBRIA – XALLAS FC “A” – OUTES CF – SCDR ESTEIRANA 
 
2ª XORNADA
 
Xallas FC “A” 2-1 CF Dumbría, (19/03)
Outes CF – SCDR Esteirana (24/03 ÁS 13:00 HORAS)
 
1ª XORNADA
 
SCDR Esteirana 1-6 CF Dumbría, (16/03)
Xallas FC “A” 0-3 Outes CF, (16/03)

CLASIFICACIÓN
 
1º CF Dumbría : 3 Puntos, (xogados 2 encontros)
2º Outes CF : 3
3º Xallas FC “A” : 3, (xogados 2 encontros)

4º SCDR Esteirana : 0

 
+++++++++++++++
 
DATAS FASE FINAL : 
1ª Xornada : 17/03
 2ª :  24/03
3ª : 31/03
4ª : 7/04
5ª : 14/04
6ª : 28/04
 
 

+++++++++++++++++++++++

Outes CF

-LIGAS BENXAMÍNS, ALEVÍNS E PREBENXAMÍN-

ALEVÍNS DA COSTA

-GRUPO CENTRO, (5º)-

9ª XORNADA

FS As Baleas – SCD Buño, (23/03 ás 11:00 horas)

SD Laxe – EMF Vimianzo, (23/03 ás 17:00)

Descansan : Corme CF e EFB Corcubión

BENXAMÍNS DA COSTA

-GRUPO CENTRO, (5º)-

9ª XORNADA

FS As Baleas – SD Ponteceso, (23/03 ás 12:00 horas)

Corme CF – Muxía CF , (23/03 ás 10:45)

SD Laxe – EMF Vimianzo, (23/03 ás 16:00)

+++++++

PREBENXAMÍNS DA COSTA

-GRUPO ÚNICO-

10ª XORNADA

SD Fisterra – SD Coristanco, (23/03 ás 18:00 horas)

SD Sofán – Outes CF, (24/03 ás 11:00)

  UC Cee “A” – EF Concello de Carnota, (23/03 ás 13:00)

Sporting Seaia CF – ED Os Miúdos, (24/03 ás 12:00)

CD Concello de Zas – CF Dumbría, (26/03 ás 18:30)

FC Camariñas – FS As Baleas, (24/03 ás 13:00)

ED Os Miúdos “B” – Xallas FC, (23/03 ás 12:30)

Muxía CF – SD Sofán “B”, (23/03 ás 13:00)

SCDR Esteirana – SD Laxe, (23/03 ás 13:00)

++++++++++++++++++++++

-Se queres mandarnos algunha información e fotos de deportes, podes facelo no correo : info@piratasdemuxia.es-

-Debaixo das publicidades tes como contactar connosco
se queres axudarnos poñendo a túa-

-COLABORA COA NOSA WEB-

Queres que a tua publicidade salga en todas as nosas noticias?…

Por moi pouco a tua publicidade chegará a milleiros de persoas o día, pois somos o medio de maior difusión da Costa da Morte con moita diferenza e cun espectro de alcance de pobos e persoas, moi extenso, con máis de 60.000 usuarios rexistrados e antre 20.000 e 36.579 visitas o día, triplicando ao segundo medio de comunicación máis seguido e cuadruplicando o terceiro.

Se queres anunciarte connosco e colaborar ca nosa web, contacta connosco no email info@piratasdemuxia.es ou no teléfono : 626 72 00 47.

Consúltanos que tipo de publicidade queres, por un ano cobramos menos ca outros, (de repercusión moi inferior), nun día, semana ou mes.

-Axudándonos a funcionar, axudaraste a que che coñezan-


Attachment

Leave a Comment

Utilizamos cookies propias e de terceiros para o correcto funcionamiento da web. Se continúa navegando, acepta o seu uso.

ACEPTAR
Aviso de cookies