O Muxía CF prebenxamín derrotou ao SD Sofán “B” por 3-2.

-Resultados dos Xuvenís, Cadetes, Infantís, Alevíns, Benxamíns e Prebenxamíns-

-Tódolos resultados das ligas e as clasificacións no Fútbol 8-

Aquí tes a nosa maneira única e intransferible con foto-montaxes a axenda de resultados das ligas de fútbol base de :Xuvenís da Costa e Liga Galega, Cadetes da Costa e Galega, Infantís da Costa, Alevíns, (Costa Norte, Sur e Centro), e Benxamíns, (Costa Norte, Sur e Centro), e Prebenxamíns da Costatodas nun mesmo artigo para ver con maior comodidade todo o que temos no noso fútbol esta fin de semana. Nos benxamíns norteños e sureños as liguiñas polos títulos de liga e as da 1ª Fase da Copa da Costa, cos resultados e as clasificacións.

En tódalas fotos da nosa web nas fotos que aparezan nenos menores dos 16 anos, se algún pai, nai, ou titor, non quer que seu fillo ou protexido, apareza nas fotos que publicamos, non ten máis ca poñerse en contacto connosco no tlf que aparece nas publicidades de máis abaixo, para retirar as fotos, ou taparlle a cara, nas que sexa preciso.

FÚTBOL 8
-FASE CLASIFICACIÓN COPA DÁ COSTA ALEVIN-
 
 
GRUPO A : 
XALLAS FC “A” -CABANA SD – SD CORISTANCO – SD SOFÁN 
 
2ª XORNADA
 
SD Sofán 7-2 SD Coristanco, (23/03 ás 10:00)
 Xallas FC “A” 2-1 Cabana SD, (24/03 ás 13:00)
CLASIFICACIÓN
 
1º SD Sofán : 6
2º Cabana SD : 3 Puntos
3º Xalla FC “A” : 3
4º SD Coristanco : 0
 
+++
 
GRUPO B :
CF DUMBRIA “B” – UC CEE – SD FISTERRA 
2ª XORNADA
 
UC Cee 5-3 CF Dumbría “B”, (17/03 ás 13:00 horas)

Descansa : SD Fisterra

CLASIFICACIÓN
 
1º SD Fisterra : 3 Puntos
2º UC Cee : 3
3º CF Dumbría “B” : 0
+++
 
GRUPO C : 
SCDR ESTEIRANA A – ED OS MIUDOS “A” – ED OS MIUDOS ” B” – OUTES  CF “B”
 
2ª XORNADA
 
ED Os Miúdos “B” 0-7 Outes CF “B”, (23/03 ás 11:00 horas)
ED Os Miúdos “A” 1-3 SCDR Esteirana “A”, (24/03 ás 11:00)
 
CLASIFICACIÓN
 
1º SCDR Esteirana : 6 Puntos
2º ED Os Miúdos “A” : 3
3º Outes CF “B” : 3
4º ED Os Miúdos “B” : 0
 
 
(CLASIFICA FASE FINAL DA COPA O 1º DE CADA GRUPO).
 
++++
 
FASE CLASIFICACIÓN COPA DÁ COSTA BENJAMIN : 
 
 
GRUPO A :
UD CERQUEDA – SD CORISTANCO –  SD SOFÁN “A” – SD SOFÁN “B” 
 
2ª XORNADA
 
SD Sofán “B” 2-6 SD Coristanco, (23/03 ás 11:00 horas)
 SD Sofán “A” 2-1 UD Cerqueda, (23/03 ás 19:30)
 
CLASIFICACIÓN
 
1º SD Sofán “A” : 6 Puntos
2º SD Coristanco : 4
3º UD Cerqueda : 1
4º SD Sofán “B” : 0
 
+++
 
GRUPO B :
C. F. RAZO –  FS CAMARIÑAS – UC CEE 
 
2ª XORNADA
 
FC Camariñas 6-3 CD Razo, (24/03 ás 12:00 horas)

Descansa :  UC Cee

 
CLASIFICACIÓN
 
1º UC Cee : 3 Puntos
2º FC Camariñas : 3
3º CD Razo : 0
 
+++
 
GRUPO C : 
ED OS MIÚDOS “A” – EF CONCELLO DE CARNOTA – ED OS MIÚDOS “B” – CF OUTES “B” 
 
2ª XORNADA
 
ED Os Miúdos “B” 2-1 Outes CF “B”, (23/03 ás 10:00 horas)
ED Os Miúdos “A” 5-6 EF Concello de Carnota, (22/03 ás 17:00)
CLASIFICACIÓN
 
1º EF Concello de Carnota : 6 Puntos
2º ED Os Miúdos “A” : 3
3º ED Os Miúdos “B” : 3
4º Outes CF “B” : 0
 
++++++++++++++++++++
 
DATAS COMPETICIÓN 

 1ª Xornada : 17/03
2ª : 24/03
3ª : 31/03
 4ª : 7/04

 6ª : 28/04

 
 
 
FASE FINAL DA COPA DÁ COSTA FÚTBOL 8
Sábado, 11 de Maio
No campo das “Redondas”, (Cabana de Bergantiños).
(Solicitado polo Cabana SD e acordado polos clubs asistentes á reunión).
 
 
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 
 
FASE FINAL CLASIFICACIÓN POLO TÍTULO : 
 
ALEVIN :
SD PONTECESO – OUTES C. F. – CF DUMBRIA – XALLAS FC ” B” 
 
2ª XORNADA
 
Xallas FC “B” 0-4 CF Dumbría, (23/03 ás 11:00 horas)
Outes CF 4-0 SD Ponteceso (24/03 ás 12:00)
CLASIFICACIÓN
 
1º CF Dumbría : 6 Puntos
2º Outes CF : 6
3º SD Ponteceso : 0
4º Xallas FC “B” : 0
 
+++
 
BENXAMIN : 
CF DUMBRIA – XALLAS FC “A” – OUTES CF – SCDR ESTEIRANA 
 
2ª XORNADA
 
Xallas FC “A” 2-1 CF Dumbría, (19/03)
Outes CF 3-3 SCDR Esteirana (24/03 ás 13:00)
CLASIFICACIÓN
 
1º  Outes CF : 4 Puntos
2º CF Dumbría : 3
3º Xallas FC “A” : 3

4º SCDR Esteirana : 1

 
+++++++++++++++
 
DATAS FASE FINAL : 
1ª Xornada : 17/03
 2ª :  24/03
3ª : 31/03
4ª : 7/04
5ª : 14/04
6ª : 28/04
 
 

+++++++++++++++++++++++

Outes CF

-LIGAS BENXAMÍNS, ALEVÍNS E PREBENXAMÍN-

ALEVÍNS DA COSTA

-GRUPO CENTRO, (5º)-

9ª XORNADA

FS As Baleas 5-2 SCD Buño

SD Laxe – EMF Vimianzo, (30/03 ás 16:00)

Descansan : Corme CF e EFB Corcubión

BENXAMÍNS DA COSTA

-GRUPO CENTRO, (5º)-

9ª XORNADA

FS As Baleas 5-3 SD Ponteceso

Corme CF 3-3 Muxía CF

SD Laxe – EMF Vimianzo, (30/03 ás 17:30)

+++++++

PREBENXAMÍNS DA COSTA

-GRUPO ÚNICO-

10ª XORNADA

SD Fisterra 8-1 SD Coristanco

SD Sofán 3-0 Outes CF

  UC Cee “A” 2-3 EF Concello de Carnota

Sporting Seaia CF 0-4 ED Os Miúdos

CD Concello de Zas – CF Dumbría, (26/03 ás 18:30)

FC Camariñas 11-3 FS As Baleas

ED Os Miúdos “B” 5-9 Xallas FC

Muxía CF 3-2 SD Sofán “B”

SCDR Esteirana 2-2 SD Laxe

++++++++++++++++++++++

-Se queres mandarnos algunha información e fotos de deportes, podes facelo no correo : info@piratasdemuxia.es-

-Debaixo das publicidades tes como contactar connosco
se queres axudarnos poñendo a túa-

-COLABORA COA NOSA WEB-

Queres que a tua publicidade salga en todas as nosas noticias?…

Por moi pouco a tua publicidade chegará a milleiros de persoas o día, pois somos o medio de maior difusión da Costa da Morte con moita diferenza e cun espectro de alcance de pobos e persoas, moi extenso, con máis de 60.000 usuarios rexistrados e antre 20.000 e 36.579 visitas o día, triplicando ao segundo medio de comunicación máis seguido e cuadruplicando o terceiro.

Se queres anunciarte connosco e colaborar ca nosa web, contacta connosco no email info@piratasdemuxia.es ou no teléfono : 626 72 00 47.

Consúltanos que tipo de publicidade queres, por un ano cobramos menos ca outros, (de repercusión moi inferior), nun día, semana ou mes.

-Axudándonos a funcionar, axudaraste a que che coñezan-

Patrocinadores e Colaboradores

Attachment

Leave a Comment

Utilizamos cookies propias e de terceiros para o correcto funcionamiento da web. Se continúa navegando, acepta o seu uso.

ACEPTAR
Aviso de cookies