GALICIA SERÁ SEDE PARA AS SELECCIÓNS SUB16 E SUB19 NO CAMPIONATO DE ESPAÑA DE SELECCIÓNS AUTONÓMICAS DE FÚTBOL SALA

 

Segundo nos informan dende a RFGF : A Cidade do Fútbol de Las Rozas acolleu este martes o sorteo de cada un dos grupos e categorías correspondentes ao Campionato de España de Fútbol sala de Seleccións Autonómicas. Xa se coñecen tamén as datas e sedes definitivas nas que se disputarán os diferentes enfrontamentos.

Galicia será sede da fase previa nas categorías sub 19 e sub 16 femininas, unha fase previa que terá lugar entre o 26 e o 29 de decembro. Murcia e Andalucía acollerán ao resto das categorías. Así quedaron os cruces.

SUB 19 Feminina

Fase previa: do 26 ao 29 de decembro de 2019

GRUPO A (Galicia) GRUPO B (Estremadura) GRUPO C (Cataluña)  GRUPO D (C. Valenciana)
Galicia Estremadura Cataluña C. Valenciana
Ceuta Cantabria Navarra Aragón
Madrid Murcia Andalucía Canarias
Castela A Mancha


Fase final: do 8 ao 9 de febreiro de 2020

SEMIFINAL 1 SEMIFINAL 2
Primeiro Grupo A – Primeiro Grupo B Primeiro de Grupo C – Primeiro Grupo D
FINAL
Gañador Semifinal 1 – Gañador Semifinal 2


SUB 19 Masculino

Fase previa: do 16 ao 19 de xaneiro de 2020

GRUPO A (Baleares) GRUPO B (Castela A Mancha) GRUPO C (Navarra)  GRUPO D (Estremadura)
Baleares Castela A Mancha Navarra Estremadura
Murcia Asturias Cantabria País Vasco
Canarias Aragón Madrid Galicia
Ceuta Cataluña Castela e León Melilla
Andalucía C. Valenciana A Rioxa


Fase final: do 15 ao 16 de febreiro de 2020

SEMIFINAL 1 SEMIFINAL 2
Primeiro Grupo A – Primeiro Grupo B Primeiro de Grupo C – Primeiro Grupo D
FINAL
Gañador Semifinal 1 – Gañador Semifinal 2

 

SUB 16 Feminino

Fase previa: do 26 ao 29 de decembro de 2019

GRUPO A (Galicia) GRUPO B (Estremadura) GRUPO C (Cataluña)  GRUPO D (C. Valenciana)
Galicia Estremadura Cataluña C. Valenciana
Ceuta Cantabria Navarra Aragón
Madrid Murcia Andalucía Canarias
Castela A Mancha

Fase final: do 8 ao 9 de febreiro de 2020

SEMIFINAL 1 SEMIFINAL 2
Primeiro Grupo A – Primeiro Grupo B Primeiro de Grupo C – Primeiro Grupo D
FINAL
Gañador Semifinal 1 – Gañador Semifinal 2

 

SUB 16 Masculino

Fase previa: do 16 ao 19 de xaneiro de 2020

GRUPO A (Baleares) GRUPO B (Castela A Mancha) GRUPO C (Navarra)  GRUPO D (Estremadura)
Baleares Castela A Mancha Navarra Estremadura
Murcia Aragón Madrid País Vasco
Canarias Cataluña Castela e León Galicia
Ceuta C. Valenciana A Rioxa Melilla
Andalucía

Fase final: do 15 ao 16 de febreiro de 2020

SEMIFINAL 1 SEMIFINAL 2
Primeiro Grupo A – Primeiro Grupo B Primeiro de Grupo C – Primeiro Grupo D
FINAL
Gañador Semifinal 1 – Gañador Semifinal 2

 

Infantil Feminino (sede Andalucía)

Fase única: do 19 ao 22 de marzo

GRUPO A GRUPO B GRUPO C 
Aragón Galicia Cataluña
Madrid País Vasco Castela A Mancha
Murcia Ceuta Andalucía
Canarias
SEMIFINAL 1 SEMIFINAL 2
Primeiro Grupo A – Primeiro Grupo B Primeiro de Grupo C – Mellor segundo clasificado
FINAL
Gañador Semifinal 1 – Gañador Semifinal 2

 

Infantil Masculino (sede Andalucía)

Fase única: do 19 ao 22 de marzo

GRUPO A GRUPO B GRUPO C  GRUPO D
Aragón Murcia C. Valenciana Melilla
Galicia Estremadura Andalucía Canarias
País Vasco Ceuta Madrid Baleares
Cataluña Castela A Mancha Castela e León
SEMIFINAL 1 SEMIFINAL 2
Primeiro Grupo A – Primeiro Grupo B Primeiro de Grupo C – Primeiro Grupo D
FINAL
Gañador Semifinal 1 – Gañador Semifinal 2

 

Alevín Feminino (sede Murcia)

Fase única: do 2 ao 5 de abril de 2020

GRUPO A GRUPO B
Madrid Melilla
Ceuta Murcia
Galicia Andalucía
SEMIFINAL 1 SEMIFINAL 2
Primeiro Grupo A – Segundo Grupo B Primeiro de Grupo B – Segundo Grupo A
FINAL
Gañador Semifinal 1 – Gañador Semifinal 2

 

Alevín Masculino (sede Murcia)

Fase única: do 2 ao 5 de abril de 2020

GRUPO A GRUPO B GRUPO C  GRUPO D
Estremadura Baleares Cantabria País Vasco
Melilla Cataluña Aragón C. Valenciana
Castela e León Andalucía Murcia Madrid
Castela A Mancha Galicia Ceuta
SEMIFINAL 1 SEMIFINAL 2
Primeiro Grupo A – Primeiro Grupo B Primeiro de Grupo C – Primeiro Grupo D
FINAL
Gañador Semifinal 1 – Gañador Semifinal 2

 

Benxamín Mixto (sede Andalucía)

Fase única: do 23 ao 26 de abril de 2020

GRUPO A GRUPO B GRUPO C  GRUPO D
Murcia Aragón Castela A Mancha Andalucía
Galicia Estremadura Madrid Cataluña
Asturias C. Valenciana Baleares Melilla
Ceuta
SEMIFINAL 1 SEMIFINAL 2
Primeiro Grupo A – Primeiro Grupo B Primeiro de Grupo C – Primeiro Grupo D
FINAL
Gañador Semifinal 1 – Gañador Semifinal 2

-Texto : RFGF

-Foto : RFGF

++++

Informarche de que se nos estás seguindo polo móbil, que para ordenadores temos outro formato moito completo ca o que che pode ofrecer un móbil polas súas dimensións de pantalla.

Tamén informar que trocamos de email: admin@piratasdemuxia.es

Contrata a tua publicidade connosco e chegarás cada día a milleiros de persoas.

Patrocinadores e Colaboradores

Attachment

Utilizamos cookies propias e de terceiros para o correcto funcionamiento da web. Se continúa navegando, acepta o seu uso.

ACEPTAR
Aviso de cookies