AXENDA DO FÚTBOL AFECCIONADO DA COSTA E LIGAS CON EQUIPOS COSTEIROS : PREFERENTE, 1ª GALICIA G2, LIGA DA COSTA E 3ª DA COSTA :

 

A máis completa guía con tódolos encontros das ligas nas que hai equipos dos que denominamos da costa, ou de poboacións nas que temos moito seguimento da nosa web, aos que chamamos da “Zona Pirata”. Esta fin de semana tan só temos na xornada sabatina o CF Castrelo-SD Camelle, (3ª da Costa), o resto de encontros das 4 ligas de fútbol afeccionado senior, xóganse en Domingo. 

 

PREFERENTE NORTE

-10ª Xda-

27/10/2019

Xallas-San Tirso : ás 17:00 horas

Residencia-Fisterra : ás 16:45 horas

Sofán-Viveiro : ás 17:00 horas

Boiro-Atlético Arteixo : ás 16:45 horas

Atl. Coruña Montañeros-Laracha : ás 18:15 horas

Noia-Sigüeiro : ás 17:00 horas

 

CLASIFICACIÓN 

(Equipos “Zona Pirata”)

SD Fisterra : 3º con 18 puntos a 4 do lider Viveiro

SD Sofán : 9º con 13 puntos

Atlético Arteixo : 10º con 12 puntos

CF Noia : 12º con 11 puntos

Laracha CF : 18º con 7 puntos

Xallas FC : 20º con 2 puntos

++++

 

1ª GALICIA G2

-8ª Xda-

27/10/2019

Soneira – Esclavitude : 17:00 horas

Unión – Volantes de Baño : 17:00 horas

Lalín – Dumbría : 12:30 horas

Flavia – Baio : 16:45 horas

Cordeiro – Mazaricos : 17:00 horas

 

CLASIFICACIÓN

SD Soneira : 1º con 16 puntos

CF Dumbría : 4º con 12

CD Baio : 10º con 10 puntos

CF Mazaricos : 15º con 5

Volantes de Baño CF : 18º con 4

 

LIGA DA COSTA

-8ª XORNADA-

27/10/2019

Castríz-Cabana : 17:00 horas

Muxía-Cerqueda : 16:30 horas

Cee-Zas : 17:15 horas

Ponteceso-Coristanco : 17:00 horas

Esteirana-San Lorenzo : 17:00 horas

Lira-Corme : 17:00 horas

Muros-Baiñas : 12:00 horas

Buño-Malpica : 17:00 horas

 

CLASIFICACIÓN 

1º-Ponteceso : 16

2º-San Lorenzo : 15

3º-Corme : 15

4º-Muros : 15

5º-Coristanco : 14

6º-Esteirana : 12

7º-Lira : 10

8º-Muxía : 9

9º-Cee : 9

10º-Cerqueda : 8

11º-Castríz : 8

12º-Malpica : 7

13º-Baiñas : 6

14º-Cabana : 4

15º-Buño : 3

16º-Zas :2

 

3ª DA COSTA

-6ª XORNADA-

26/10/2019

CF Castrelo-SD Camelle : 16:30

27/10/2019

Monte Louro-Corcubión : 16:30

Seaia-Nantón : 17:30

Camariñas-Porteño : 17:00

Outes-Laxe : 17:00

Descansa : Ameixenda

 

CLASIFICACIÓN 

1º-Camariñas : 15

2º-Outes : 10

3º-Camelle : 8

4º-Porteño : 8

5º-Nantón : 7

6º-Laxe : 6

7º-Monte Louro : 5

8º-Corcubión : 4

9º-Castrelo : 4

10º-Ameixenda : 3

11º-Seaia : 0

 

-Foto e texto : piratasdemuxia.es

++++

Informarche de que se nos estás seguindo polo móbil, que para ordenadores temos outro formato moito completo ca o que che pode ofrecer un móbil polas súas dimensións de pantalla.

Tamén informar que trocamos de email: admin@piratasdemuxia.es

Contrata a tua publicidade connosco e chegarás cada día a milleiros de persoas.

Patrocinadores e Colaboradores

Attachment

Utilizamos cookies propias e de terceiros para o correcto funcionamiento da web. Se continúa navegando, acepta o seu uso.

ACEPTAR
Aviso de cookies