AXENDA DE TODO O FÚTBOL DA COSTA SENIOR, VETERANOS E FEMININO : PREFERENTE NORTE, 1ª GALICIA G2, LIGA DA COSTA, 3ª DA COSTA, VETERANOS E LIGAS FEMININAS.

 

Aquí tedes nun só artigo todo o que se vai a xogar nesta fio de semana no fútbol da costa ou en ligas galegas con equipos costeiros no fútbol senior, así coma as Ligas de Veteranos da costa, e as femininas con equipos costeiros. Preferente Norte, 1ª Galicia G2, Liga da Costa e 3ª da Costa, División de Honra Veteranos, 1ª Galicia Veteranos G1, 2ª División Galega Feminina G1 e G3 e Liga Feminina de Fútbol 7 Grupo Santiago.

O remate dos encontros tódolos resultados neste mesmo artigo…

 

 

PREFERENTE NORTE

-20ª Xornada-

(Equipos “Zona Pirata”)

Laracha 0-1 Fisterra : (Crónica)

Atlético Coruña Montañeros CF-SD Sofán : 19/01 ás 18:0015 horas

Xallas fc-SD Residencia : 19/01 ás 17:30 horas

CF Noia-Atlético Arteixo : 19/01 ás 17:00 horas

 

1ª GALICIA G2

-17ª Xornada-

(Equipos “Zona Pirata”)

CF Mazaricos-SD Negreira : 19/01 ás 16:00 horas

Volantes de Baño CF-SD Esclavitude : 19/01 ás 16:00 horas

CF Dumbría-SD Soneira : 19/01 ás 16:30 horas

CD Baio-SD Tordoia : 19/01 ás 16:00 horas

 

LIGA DA COSTA

-18ª Xornada-

Sporting Zas-SD Coristanco : 19/01 ás 18:00 horas

UD Cerqueda-SD San Lorenzo : 19/01 ás 17:30 horas

SD Castríz-Corme CF : 19/01 ás 17:00 horas

Muxía CF-CD Baiñas : 19/01 ás 16:00 horas

UC Cee-SCD Malpica : 19/01 ás 17:00 horas

SD Ponteceso-SCD Buño : 19/01 ás 16:30 horas

SCDR Esteirana-CD Muros : 19/01 ás 16:45 horas

CF Lira-Cabana SD : 19/01 ás 16:30 horas

 

3ª DA COSTA

-16ª Xornada-

CF Castrelo 4-3 UD Corcubión: (Crónica)

UD Monte Louro-CD Nantón : 19/01 ás 16:00 horas

Sporting Seaia CF-CF Porteño : 19/01 ás 16:00 horas

FC Camariñas-SD Laxe : 19/01 ás 17:00 horas

Outes CF-SD Ameixenda : 19/01 ás 17:00 horas

Descansa : SD Camelle.

 

 

 

DIVISIÓN DE HONRA VETERANOS

“Costa da Morte”

-15ª Xornada-

Sofán-Soneira : 19/01 ás 10:00 horas

San Román-Dumbría : 19/01 ás 10:00 horas

Mazaricos-Coristanco : 19/01 ás 11:00 horas

Castríz-Porteño : 19/01 ás 12:00 horas

Ponteceso-Cabana : 19/01 ás 10:00 horas

Corcoesto-Razo : 19/01 ás 10:30 horas

San Lorenzo-Zas : 19/01 ás 12:00 horas

 

1ª GALICIA VETERANOS G1

“Costa da Morte”

-15ª Xornada-

Oza-Arasolis : 19/01 ás 10:00 horas

Malpica-D. Carballo : 19/01 ás 10:30 horas

Nantón-San Ramón : 19/01 ás 10:30 horas

A Piña-Buño : 19/01 ás 11:00 horas

Soandres-Bértoa : 19/01 ás 12:00 horas

Fisterra-Leiloio : 19/01 ás 10:00 horas

Xornes-Corme : 19/01 ás 10:00 horas

 

 

 

2ª DIVISIÓN GALEGA FEMININA 

GRUPO 1

-17ª Xornada-

Bergantiños CF-Racing de Ferrol : 19/01 ás 19:15 horas

EFB Amistade Meirás-UD Paiosaco H. Añón : 19/01 ás 18:00 horas

GRUPO 3

-14ª Xornada-

Bamio CF-UC Cee : 19/01 ás 12:00 horas

ED As Miúdas-CF Noia : 19/01 ás 12:00 horas

 

LIGA FEMININA FÚTBOL 7

GRUPO SANTIAGO

-16ª Xornada-

Trazo CF 0-2 CF Mazaricos : (Crónica)

 

 

-Fotos e Texto : Xosé Búa “Pirata”/piratasdemuxia.es

++++

Informarche de que se nos estás seguindo polo móbil, que para ordenadores temos outro formato moito completo ca o que che pode ofrecer un móbil polas súas dimensións de pantalla.

Tamén informar que trocamos de email: admin@piratasdemuxia.es

Contrata a tua publicidade connosco e chegarás cada día a milleiros de persoas.


Attachment

Utilizamos cookies propias e de terceiros para o correcto funcionamiento da web. Se continúa navegando, acepta o seu uso.

ACEPTAR
Aviso de cookies