AXENDA DE TODO O FÚTBOL BASE DA COSTA NO “SAMAÍN” DENDE XUVENÍS ATA BENXAMÍNS DA COSTA E LIGAS GALEGAS :

 

LIGA DA COSTA XUVENIL

7ª XORNADA

Miúdos-Malpica : 02/11 ás 17:00 horas

Ponteceso 1-4 Cee 

Coristanco-Camariñas : 02/11 ás 16:30 horas

Soneira-Sofán : 02/11 ás 12:00 horas

Zas 3-2 Corme

Seaia-Cabana : 02/11 ás 16:30 horas

Xallas-Esteirana : 02/11 ás 16:00 horas

Descansa : Outes

 

CLASIFICACIÓN

(6ª Xda)

 

 

LIGA GALEGA XUVENIL

-8ª Xornada-

Atlético Coruña Montañeros- CF Dumbría : 02/10 ás 16:00 horas

Bergantiños CF-San Tirso : 02/11 ás 12:00 horas

 

CLASIFICACIÓN

CF Dumbría : 9º con 13 puntos

Bergantiños CF : 11º con 12 puntos

 

 

CADETES DA COSTA

-7ª Xornada-

31/11/2019

Concello de Zas 4-2 Muxía CF

Cerqueda 3-2 Esteirana

01/11/2019

 Sofán 3-1 Cee 

Miúdos 1-0 Ponteceso 

Outes 9-0 Laxe 

Coristanco 1-5 Xallas

02/11/2019

Fisterra-Corme : ás 16:30 horas

Descansa : Cabana

 

 

LIGA GALEGA CADETE

-9ª Xornada-

Deportio 5-1 Bergantiños 

CF Dumbría-San Tirso : 02/10 ás 16:30 horas

 

CLASIFICACIÓN

(sen os resultados desta xornada)

CF Dumbría : 16º con 3 puntos

Bergantiños CF : 14º con 10

 

 

INFANTIL DA COSTA

-7 Xornada-

31/11/2019

Cerqueda 6-2 Coristanco 

Fisterra 4-1 Sofán

02/11/2019

Muxía-Corme : ás 11:00 horas

Dumbría-Porteño : ás 11:00 horas 

Cee-Cabana : ás 12:00 horas

Laxe-Miúdos : ás 11:00 horas

Esteirana-Outes : ás 11:00 horas

 Xallas-Ponteceso : ás 10:00 horas

 

 

ALEVÍNS

-4ª Xornada-

GRUPO 1

SD Ponteceso-SD Sofán : 03/11 ás 11:00 horas

Xallas FC “A” 4-0 SD Coristanco

Descansa : Cabana SD

 

GRUPO 2

UD Cerqueda 7-0 Porteño CF 

SD Laxe 1-11 CF Dumbría

Descansa : CD Razo

 

GRUPO 3

Outes CFED Os Miúdos “B” : 02/11 ás 11:00 horas

Xallas FC “B” 4-3 CF Dumbría “B

Descansa : 

 

GRUPO 4

SD Fisterra 8-2 EF Concello de Carnota “B”

  Outes CF “B”-ED Os Miúdos “A” : 02/11 ás 13:00 horas

SCDR Esteirana “A”-UC Cee “A” : 03/11 ás 11:30 horas

 

BENXAMÍNS

-4ª Xornada-

GRUPO 1

UD Cerqueda 6-1 SD Sofán “B”

Xallas FC “A” 6-1 SD Coristanco 

Descansa : CD Concello de Zas 

 

GRUPO 2

FC Camariñas-SD Sofán : 03/11 ás 12:00 horas

SD Coristanco “B” 2-1 CF Dumbría

Descansa : SD Laxe

 

GRUPO 3

“B”-Outes CF-ED Os Miúdos “B” : 02/11 ás 12:00 horas

 SCDR Esteirana-CF Dumbría : 02/11 ás 16:00 horas 

Descansan :  

 

GRUPO 4

Muxía CF 5-2 ED Os Miúdos “B 

 SD Fisterra 1-4 UC Cee

Descansan :  

 

AVISO

Na foto o haber nenos menores de 16 anos, se algún pai ou titor quer que non apareza seu fillo ou protexido, que se poña en contacto connosco en calqueira das diferentes maneiras que temos no final da web e será reitado da foto.

++++

Informarche de que se nos estás seguindo polo móbil, que para ordenadores temos outro formato moito completo ca o que che pode ofrecer un móbil polas súas dimensións de pantalla.

Tamén informar que trocamos de email : admin@piratasdemuxia.es

Contrata a tua publicidade connosco e chegarás cada día a milleiros de persoas.

Patrocinadores e Colaboradores

Attachment

Utilizamos cookies propias e de terceiros para o correcto funcionamiento da web. Se continúa navegando, acepta o seu uso.

ACEPTAR
Aviso de cookies