AXENDA DE TODO O FÚTBOL BASE DA COSTA E LIGAS GALEGAS CON EQUIPOS COSTEIROS DENDE XUVENÍS ATA BENXAMÍNS :

 

LIGA XUVENIL DA COSTA

-6ª Xornada-

26/10/2019

Miúdos 4-3 Xallas

 Malpica 2-3 Ponteceso

Cee 8-0 Coristanco

Camariñas 0-9 Soneira 

Sofán 1-5 Outes 

Corme 6-0 Seaia

Cabana 5-2 Esteirana 

Descansa : Zas

 

CLASIFICACIÓN

(sen os resultados desta xornada)

 

LIGA GALEGA XUVENIL

-8ª Xornada-

Sábado 26/10

Dumbría 1-1 Conxo : ás 16:00 horas

Galicia de Caranza 0-0 Bergantiños

 

CLASIFICACIÓN

(sen os resultados desta xornada)

CF Dumbría : 9º con 13 puntos

Bergantiños CF : 13º con 8 puntos

 

CADETES DA COSTA

-6ª Xornada-

25/10/2019

Laxe 0-10 Xallas

27/10/2019

 Concello de Zas-Coristanco : ás 12:00 horas  

Muxía-Cerqueda : ás 11:30 horas

Esteirana-Sofán : ás 10:30 horas

Cee-Cabana : ás 11:00 horas

Corme-Miúdos : ás 12:00 horas

Outes-Ponteceso : ás 11:00 horas

DescansaFisterra

 

CLASIFICACIÓN

(Sen os encontros do sábado)

 

LIGA GALEGA CADETE

-8ª Xornada-

Bergantiños-Escola Estrada Fútbol Base : 27/10 ás 12:00 horas 

Galicia de Caranza 7-1 Dumbría 

 

CLASIFICACIÓN

(sen os resultados desta xornada)

CF Dumbría : 16º con 3 puntos

Bergantiños CF : 12º con 7

 

INFANTIL DA COSTA

-6ª Xornada-

26/10/2019

Cerqueda 2-3 Xallas 

Coristanco 2-3 Muxía

Corme 0-8 Fisterra

Sofán 1-9 Dumbría 

Porteño 0-10 Cee 

Cabana 4-0 Laxe 

 Miúdos 2-2 Esteirana

 Outes 7-1 Ponteceso

 

CLASIFICACIÓN

(sen os resultados desta xornada)

 

ALEVÍNS

-3ª Xornada-

GRUPO 1

SD Sofán-Cabana SD : 27/10 ás 10:00 horas

SD Coristanco 1-5 SD Ponteceso

Descansa : Xallas FC “A”

GRUPO 2

Porteño CF 1-0 CD Razo 

CF Dumbría-UD Cerqueda : 27/10 ás 10:00 horas

Descansa : SD Laxe

GRUPO 3

ED Os Miúdos “B” 2-1 EF Concello de Carnota

CF Dumbría “B”-Outes CF : 27/10 ás 11:00 horas

Descansa : Xallas FC “B”

GRUPO 4

ED Os Miúdos “A” 0-4 EF Concello de Carnota “B”

UC Cee “A” – Outes CF “B” : 27/10 ás 13:00 horas

SD FisterraSCDR Esteirana “A”: 27/10 ás 12:00 horas

 

BENXAMÍNS

-3ª Xornada-

GRUPO 1

SD Sofán “B” 7-5 CD Concello de Zas 

SD Coristanco 2-1 UD Cerqueda

Descansa : Xallas FC “A”

 

GRUPO 2

SD Sofán-SD Laxe : 27/10 ás 11:00 horas

CF Dumbría 0-0 FC Camariñas

Descansa : SD Coristanco “B” 

 

GRUPO 3

CF Dumbría “B”-Outes CF: 27/10 ás 12:00 horas 

Descansan : ED Os Miúdos “B” e SCDR Esteirana 

 

GRUPO 4

UC Cee 5-3 Muxía CF

Descansan : ED Os Miúdos “B” e SD Fisterra

 

AVISO

Na foto o haber nenos menores de 16 anos, se algún pai ou titor quer que non apareza seu fillo ou protexido, que se poña en contacto connosco en calqueira das diferentes maneiras que temos no final da web e será reitado da foto.

 

++++

Informarche de que se nos estás seguindo polo móbil, que para ordenadores temos outro formato moito completo ca o que che pode ofrecer un móbil polas súas dimensións de pantalla.

Tamén informar que trocamos de email : admin@piratasdemuxia.es

Contrata a tua publicidade connosco e chegarás cada día a milleiros de persoas.

Patrocinadores e Colaboradores

Attachment

Utilizamos cookies propias e de terceiros para o correcto funcionamiento da web. Se continúa navegando, acepta o seu uso.

ACEPTAR
Aviso de cookies