Aquí tes a axenda dos encontros das Ligas da Costa de xuvenís, cadetes e infantís, así como as das ligas superiores, nas que hai representantes da costa, para esta fin de semana.
Esta fin de semana dun total de 28 encontros, 1 xogouse o xove, 21 xóganse en xornada sabatina e 5 en dominical, todos eles da Liga da Costa Cadete…Tralos encontros tódolos resultados.
LIGA DA COSTA XUVENIL
(1ª Galicia Xuvenil A Costa)
16ª Xornada
Corme CF-SD Fisterra
Sábado 10/12 ás 12:15 horas
Muxía CF-UD Cerqueda
Sábado 10/12 ás 16:00 horas
Cabana SD-UC Cee
Sábado 10/12 ás 16:30 horas
Outes FC-SCDR Esteirana
Sábado 10/12 ás 16:00 horas
SD Sofán-ED Os Miúdos
Sábado 10/12 ás 18:00 horas
Soneira SD-CD Baio
Sábado 10/12 ás 16:30 horas
Xallas FC-Ponteceso SD
Sábado 10/12 ás 10:00 horas
Descansa : UD Corcubión
LIGA DA COSTA CADETE
(1ª Galicia Cadete A Costa)
12ª Xornada
EMF Vimianzo-SD Coristanco
Domingo 11/12 ás 12:00 horas
Xallas FC 12-0 CF Mazaricos
Xoves 08/12 ás 16:00 horas
EFC de Carnota-EFC Camariñas “Juan Cabrejo”
Domingo 11/12 ás 12:00 horas
Ponteceso SD-ED Os Miúdos
Domingo 11/12 ás 18:00 horas
Outes FC- UD Cerqueda
Domingo 11/12 ás 11:30 horas
SD Fisterra-SD Sofán
Domingo 11/12 ás 10:00 horas
Descansa : UC Cee
LIGA DA COSTA INFANTIL
(1ª Galicia Infantil A Costa)
16ª Xornada
Xallas FC–UD Cerqueda
Sábado 10/12 ás 12:15 horas
Concello de Zas-SD Sofán
Sábado 10/12 ás 16:00 horas
Ponteceso SD-SD Coristanco
Sábado 10/12 ás 12:00 horas
EMF Vimianzo-EF Concello de Carnota
Sábado 10/12 ás 18:45 horas
Corme CF-ED Os Miúdos
Sábado 10/12 ás 10:25 horas
EFC Camariñas “Juan Cabrejo”-Cabana SD
Sábado 10/12 ás 11:00 horas
Outes CF-CF Dumbría
Sábado 10/12 ás 11:00 horas
SCDR Esteirana-Muxía CF
Sábado 10/12 ás 12:00 horas
UC Cee-SD Fisterra
Sábado 10/12 ás 12:00 horas
LIGAS SUPERIORES
DIVISIÓN DE HONOR INFANTIL
12ª Xornada
CD Areosa-Bergantiños FC
Sábado 10/12 ás 12:00 horas
DIVISIÓN DE HONOR CADETE
15ª Xornada
Bergantiños FC-Coruxo FC
Sábado 10/12 ás 18:10 horas
LIGA GALEGA CADETE
16ª Xornada
EF Lalín-CF Dumbría
Sábado 10/12 ás 12:00 horas
LIGA NACIONAL XUVENIL
14ª Xornada
Bergantiños FC-CVC Valladares
Sábado 10/12 ás 16:00 horas
LIGA GALEGA XUVENIL
16ª Xornada
Bergantiños FC-Escola Estrada FB
Sábado 10/12 ás 12:00 horas
CF Dumbría-EF Lalín
Sábado 10/12 ás 16:30 horas
-Foto e Texto : piratasdemuxia