AXENDA DE TODO O FÚTBOL 11 BASE DA COSTA, (XUVENÍS, CADETES E INFANTÍS), PARA ESTE 16-17 DE MARZAL 2024.

 

Aquí tes nun só artigo a nosa axenda con tódolos encontros e clasificacións do que temos no Fútbol 11 Base da Costa, (xuvenís, cadetes e as tres ligas de infantís). Nas clasificacións dos xuvenís e cadetes traémosovos os que están a loitar polo título ou pola promoción, no que se refire as ligas de infantís, temos a liga da Loita polo título, a 2ª Fase no Grupo 1A, e no Grupo 1B. Hoxe sábado hai un total de 18 encontros e para Domingo 7.

Se vedes que algún día de encontro ou horario está mal agradecemos que nos avisedes, xa que os collemos os xoves-venres da web da RFGF e as veces trocan algún xusto no mesmo día ainda que esté solicitado polo clube dende o martes. Contactos : admin@piratasdemuxia.es. Watsapp-Tlf : 626 72 00 47

Pronóstico do tempo

Hoxe o vento será do sur con maior intensidade antre as 16;00 a 19:00 horas e con chuvia moiniña en especial nesas horas de maior forza de vento. Para mañán Domingo hberá calma con vento suave de sur pola mañán e de oeste dende o medio día o que fará que cain chubascos copiosos que serán intermitentes pero fortes. Irán remitindo a partires das 19:00 horas.

Axenda do Fútbol senior masculino, feminino e veteranos da costa : PREME AQUÍ

 

LIGA DA COSTA XUVENIL

(1ª Galicia  Xuvenil G2 A Costa)

23ª Xornada

      Outes – Sofán        

16/03/2024, ás 12:00 horas

  Miúdos – Cee   

16/03/2024, ás 17:15 horas

         Baio – Dumbría         

16/03/2024, ás 12:00 horas

         Cerqueda – Cabana          

16/03/2024, ás 18:00 horas

 Soneira – Muxía

16/03/2024, ás 11:00 horas

 Fisterra – Ponteceso     

16/03/2024, ás 17:00 horas  

 Corme – Xallas

16/03/2024, ás 16:15 horas

Descansa : Esteirana

 

CLASIFICACIÓN 

1º Xallas : 50

2º Dumbría : 49

3º Outes : 46

4º Fisterra 46

Sofán : 45

6º Muxía 32

(Os que loitan polo título e a promoción)

 

LIGA DA COSTA CADETE

(1ª Galicia Cadete G2 A Costa)

26ª Xornada

Ponteceso – Soneira

16/03/2024, ás 10:30 horas

   Esteirana – Muxía  

16/03/2024, ás 11:00 horas

   Sofán – Miúdos  

17/03/2024, ás 12:00 horas

Cerqueda – Corme 

17/03/2024, ás 12:00 horas

   Cabana – Dumbría    

16/03/2024, ás 11:00 horas

     EF Concello Carnota Cee 

17/03/2024, ás 10:30 horas

  EF C. Camariñas “Juan Cabrejo” – Fisterra

17/03/2024, ás 10:30 horas

        MazaricosCoristanco

17/03/2024, ás 11:00 horas

  Outes – Xallas 

17/03/2024, ás 11:00 horas

 

CLASIFICACIÓN 

1º Dumbría : 71

2º Soneira : 69

3º Outes : 65

4º Sofán 57

5º Xallas : 50

6º Esteirana 50

7º Coristanco 48

8º EF Juan Cabrejo : 44

9º Cee : 43…

(Os que loitan polo título e a promoción)

 

 

LIGA DA COSTA INFANTIL

(1ª Galicia  Infantil  A Costa)

-2ª Fase Loita polo título

5ª Xornada

   Muxía – Xallas    

16/03/2024, ás 17:00 horas

    Outes – Sofán      

16/03/2024, ás 10:30 horas

         Coristanco – Cee          

16/03/2024, ás 12:00 horas

 

CLASIFICACIÓN 

1º Outes : 12

2º Sofán : 9

3º Cee : 9

4º Muxía :3

5º Xallas : 3

6º Coristanco : 0

 

-2ª Fase Grupo 1A

3ª Xornada

         Concello de Carnota – Soneira          

16/03/2024, ás 10:45 horas

Cabana – EF Camariñas “Juan Cabrejo”      

16/03/2024, ás 10:00 horas

      DumbríaCerqueda        

16/03/2024, ás 11:30 horas

Descansa : Concello de Zas

 

CLASIFICACIÓN 

1º Dumbría : 6

2º Cerqueda : 3

3º Cabana : 3

4º EF Camariñas Juan Cabrejo : 3

5º Concello de Carnota : 0

6º Concello de Zas : 0

6º Soneira : 0

 

 

-2ª Fase Grupo 1B

2ª Xornada

    Esteirana – Ponteceso      

17/03/2024, ás 11:00 horas

      Miúdos – Fisterra   

16/03/2024, ás 11:00 horas

      Corme – Laxe         

16/03/2024, ás 11:30 horas

 

CLASIFICACIÓN 

1º Corme : 3

2º  Fisterra : 3

3º ED Os Miúdos : 3

Laxe : 0

 Esteirana : 0

Ponteceso : 0

 

 

-Foto e Texto : Xosé Búa “Pirata”