AXENDA DE TODO O FÚTBOL 11 BASE DA COSTA PARA ESTA FIN DE SEMANA DO 18-19 DE NOVEMBRO.

O Muxía xuvenil recibe o Baio na “Arliña”.

 

Aquí tes nun só artigo tódolos encontros, clasificacións e calendarios do Fútbol 11 Base da Costa que terá en xornada dominical un total de 17 encontros repartidos na mañán e na tarde, e na xornada dominical serán 8 os que se disputen. 

 

LIGA DA COSTA XUVENIL

(1ª Galicia  Xuvenil G2 A Costa)

10ª Xornada

Cee – Esteirana  

18/11/2023, ás 17:00 horas

 XallasOutes

18/11/2023, ás 19:30 horas

 Dumbría – Miúdos  

18/11/2023, ás 16:30 horas

 Cabana – Corme   

18/11/2023, ás 17:00 horas

Muxía – Baio    

18/11/2023, ás 16:15 horas

 Ponteceso – Cerqueda   

18/11/2023, ás 18:00 horas

Fisterra – Soneira       

18/11/2023, ás 12:00 horas

Descansa : Sofán

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

LIGA DA COSTA CADETE

(1ª Galicia Cadete G2 A Costa)

12ª Xornada

  Esteirana – Xallas

19/11/2023, ás 12:00 horas

  Sofán – Ponteceso

19/11/2023, ás 09:30 horas

  Cerqueda – Soneira 

19/11/2023, ás 10:00 horas

  Cabana – Muxía

18/11/2023, ás 19:00 horas

    EF Concello Carnota – Miúdos

19/11/2023, ás 10:00 horas

  EF C. Camariñas “Juan Cabrejo” – Corme

19/11/2023, ás 11:30 horas

  Mazaricos – Dumbría 

18/11/2023, ás 11:00 horas

    Outes – Cee

19/11/2023, ás 10:30 horas

   Coristanco – Fisterra 

18/11/2023, ás 12:00 horas

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

LIGA DA COSTA INFANTIL

(1ª Galicia Infantil A Costa)

10ª Xornada

GRUPO 1A

  Muxía – Cabana

18/11/2023, ás 11:00 horas

  Ponteceso – Sofán   

18/11/2023, ás 16:00 horas

 Laxe Coristanco

19/11/2023, ás 12:00 horas

Soneira EF Juan Cabrejo

18/11/2023, ás 10:00 horas

Corme Cerqueda 

18/11/2023, ás 16:30 horas

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

GRUPO 1B

EF Concello de Carnota CD Concello de Zas

19/11/2023, ás 12:00 horas

Outes FC  UC Cee       

18/11/2023, ás 16:00 horas

SD Fisterra SCDR Esteirana   

18/11/2023, ás 10:00 horas

Xallas FC  ED Os Miúdos

18/11/2023, ás 12:00 horas

Descansa : CF Dumbría 

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

 

-Foto e Texto : Xosé Búa “Pirata”