AXENDA DE TODO O FÚTBOL 11 BASE DA COSTA PARA A FIN DE SEMANA DO 25-26 DE NOVEMBRO.

O Muxía infantil visita o Cerqueda e o Camariñas recibe o Corme.

 

Aquí tes nun só artigo tódolos encontros, clasificacións e calendarios do Fútbol 11 Base da Costa, (xuvenís, cadetes e as duas ligas de infantís), que terá en xornada de sábado un total de 18 encontros repartidos na mañán e na tarde, e na xornada dominical serán 6 os que se disputen. Xa se disputou un encontro do Gurpo 1B de infantís o pasado mércores co resultado de ED Os Miúdos 1-4 CF Dumbría. A pé de cada liga tes un enlace coa clasificación e outro co calendario e os resultados anteriores. 

 

LIGA DA COSTA XUVENIL

(1ª Galicia  Xuvenil G2 A Costa)

11ª Xornada

Sofán – Cee    

25/11/2023, ás 18:00 horas

 Esteirana – Xallas 

25/11/2023, ás 16:00 horas

 Outes – Dumbría    

25/11/2023, ás 11:00 horas

 Miúdos – Cabana  

25/11/2023, ás 16:30 horas

Corme – Muxía  

25/11/2023, ás 16:00 horas

 Baio Ponteceso     

25/11/2023, ás 16:15 horas

Cerqueda – Fisterra         

25/11/2023, ás 17:15 horas

Descansa : Soneira

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

LIGA DA COSTA CADETE

(1ª Galicia Cadete G2 A Costa)

13ª Xornada

  Esteirana – Sofán

26/11/2023, ás 11:00 horas

    Ponteceso – Cerqueda

26/11/2023, ás 12:00 horas

    Soneira – Cabana 

25/11/2023, ás 10:00 horas

    MuxíaEF Concello Carnota

26/11/2023, ás 12:00 horas

     Miúdos – EF C. Camariñas “Juan Cabrejo”

25/11/2023, ás 10:00 horas

    Corme – Mazaricos

26/11/2023, ás 12:30 horas

    Dumbría – Outes 

25/11/2023, ás 10:30 horas

      Cee – Coristanco

26/11/2023, ás 11:00 horas

 Xallas – Fisterra 

26/11/2023, ás 12:00 horas

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

LIGA DA COSTA INFANTIL

(1ª Galicia Infantil A Costa)

11ª Xornada

GRUPO 1A

  Cerqueda – Muxía  

25/11/2023, ás 19:15 horas

  Cabana – Ponteceso     

25/11/2023, ás 16:30 horas

 Sofán – Laxe  

25/11/2023, ás 16:00 horas

Coristanco – Soneira  

25/11/2023, ás 18:00 horas

EF C. Camariñas “Juan Cabrejo” – Corme   

25/11/2023, ás 11:00 horas

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

GRUPO 1B

  CD Concello de Zas – Outes FC

25/11/2023, ás 18:00 horas

UC Cee – SD Fisterra       

25/11/2023, ás 12:00 horas

  SCDR Esteirana – Xallas FC  

25/11/2023, ás 10:30 horas

  ED Os Miúdos 1-4 CF Dumbría

22/11/2023, ás 18:15 horas

Descansa :  EF Concello de Carnota

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

 

-Foto e Texto : Xosé Búa “Pirata”