Aquí tes a axenda dos encontros das Ligas da Costa de xuvenís, cadetes e infantís, así como as das ligas superiores, nas que hai representantes da costa.
Esta fin de semana dun total de 28 encontros, dispútase na xornada sabatina xóganse 21, e na dominical 6, e queda un da Liga da Costa Infantil, para o luns 20 de Marzal.
…Tralos encontros tódolos resultados.
LIGA DA COSTA XUVENIL
(1ª Galicia Xuvenil A Costa)
28ª Xornada
Xallas FC – Soneira SD
Sábado 18/03 ás 12:00 horas
UD Corcubión – SD Sofán
Sábado 18/03 ás 12:00 horas
Ponteceso SD – Outes FC
Sábado 18/03 ás 16:00 horas
CD Baio – Cabana SD
Sábado 18/03 ás 12:00 horas
ED Os Miúdos – Muxía CF
Sábado 18/03 ás 16:30 horas
SCDR Esteirana – Corme CF
Sábado 18/03 ás 16:30 horas
UC Cee – SD Fisterra
Sábado 18/03 ás 17:00 horas
Descansa : UD Cerqueda
LIGA DA COSTA CADETE
(1ª Galicia Cadete A Costa)
24ª Xornada
UC Cee – SD Coristanco
Domingo 19/03 ás 12:00 horas
EMF Vimianzo – CF Mazaricos
Domingo 19/03 ás 10:00 horas
Xallas FC – EFC Camariñas “Juan Cabrejo”
Domingo 19/03 ás 12:00 horas
EFC de Carnota – ED Os Miúdos
Sábado 18/03 ás 10:00 horas
Ponteceso SD – UD Cerqueda
Domingo 19/03 ás 11:00 horas
Outes FC – SD Fisterra
Domingo 19/03 ás 11:00 horas
Descansa : SD Sofán
LIGA DA COSTA INFANTIL
(1ª Galicia Infantil A Costa)
28ª Xornada
SD Coristanco – EFC de Carnota
Luns 20/03 ás 20:15 horas
SD Sofán – ED Os Miúdos
Sábado 18/03 ás 16:00 horas
UD Cerqueda – Cabana SD
Sábado 18/03 ás 11:00 horas
CD Concello de Zas – CF Dumbría
Sábado 18/03 ás 12:30 horas
Ponteceso SD – Muxía CF
Sábado 18/03 ás 18:00 horas
EMF Vimianzo – SD Fisterra
Sábado 18/03 ás 17:00 horas
Corme CF – UC Cee
Sábado 18/03 ás 11:00 horas
EFC Camariñas “Juan Cabrejo”- SCDR Esteirana
Sábado 18/03 ás 11:00 horas
Outes CF – Xallas FC
Sábado 18/03 ás 17:00 horas
LIGAS SUPERIORES
DIVISIÓN DE HONOR INFANTIL
23ª Xornada
Bergantiños FC – UD Santa Mariña
Sábado 18/03 ás 16:00 horas
DIVISIÓN DE HONOR CADETE
26ª Xornada
CD Lugo – Bergantiños FC
Sábado 18/03 ás 16:00 horas
LIGA GALEGA CADETE
28ª Xornada
SCD Milagrosa – CF Dumbría
Domingo 19/03 ás 12:00 horas
LIGA NACIONAL XUVENIL
25ª Xornada
Pabellón Ouresnse CF – Bergantiños FC
Sábado 18/03 ás 16:00 horas
LIGA GALEGA XUVENIL
28ª Xornada
CF Dumbría – Cidade de Ribeira CF
Sábado 18/03 ás 16:30 horas
Bergantiños FC B – Olímpico CF
Sábado 18/03 ás 18:15 horas
-Foto e Texto : Xosé Búa “Pirata”