AXENDA DE TODO O FÚTBOL 11 BASE DA COSTA E LIGAS SUPERIORES CON EQUIPOS DA COSTA DO 20 AO 22 DE XANEIRO 2023.

 

Aquí tes a axenda dos encontros das Ligas da Costa de xuvenís, cadetes e infantís, así como as das ligas superiores, nas que hai representantes da costa, para esta fin de semana.

Esta fin de semana dun total de 28 encontros, xógase 1 hoxe  venres, na xornada sabatina xóganse 23, na dominical 4…Tralos encontros tódolos resultados.

 

LIGA DA COSTA XUVENIL

(1ª Galicia Xuvenil A Costa)

20ª Xornada

Cabana SD-Muxía CF

Sábado 21/01 ás 16:00 horas

Outes-FCCorme CF 

Sábado 21/01 ás 16:00 horas

SD Sofán-SD Fisterra  

Sábado 21/01 ás 20:00 horas

Soneira SD-UD Cerqueda  

Sábado 21/01 ás 12:00 horas

Xallas FC-UC Cee  

Sábado 21/01 ás 12:15 horas

UD Corcubión-SCDR Esteirana  

Sábado 21/01 ás 16:00 horas

Ponteceso SD-ED Os Miúdos   

Sábado 21/01 ás 16:00 horas

Descansa : CD Baio

 

CLASIFICACIÓN 19ª XORNADA

 

 

LIGA DA COSTA CADETE

(1ª Galicia Cadete A Costa)

16ª Xornada

ED Os Miúdos-UD Cerqueda

Sábado 21/01 ás 16:00 horas

EFC Camariñas “Juan Cabrejo”-SD Fisterra  

Domingo 22/01 ás 12:00 horas

 Mazaricos-SD Sofán 

Domingo 22/01 ás 10:00 horas 

SD Coristanco-Outes FC 

Sábado 21/01 ás 16:00 horas

UC Cee-Ponteceso SD  

Domingo 22/01 ás 12:00 horas

EMF Vimianzo-EFC de Carnota  

Sábado 21/01 ás 18:30 horas

Descansa : Xallas FC 

 

LIGA DA COSTA INFANTIL

(1ª Galicia Infantil A Costa)

20ª Xornada

CF Dumbría-Muxía CF

Sábado 21/01 ás 10:00 horas

 Cabana SD-SD Fisterra  

Sábado 21/01 ás 18:00 horas

 ED Os Miúdos-UC Cee  

Sábado 21/01  ás 18:00 horas

EFC de Carnota-SCDR Esteirana  

Sábado 21/01 ás 11:00 horas

   SD Coristanco-Outes CF  

Sábado 21/01 ás 18:00 horas

  SD Sofán-EFC Camariñas “Juan Cabrejo” 

Sábado 21/01 ás 16:00 horas

 UD CerquedaCorme CF  

Sábado 21/01 ás 17:30 horas

CD Concello de Zas-EMF Vimianzo  

Venres 20/01 ás 18:45 horas

Ponteceso SD-Xallas FC 

Sábado 21/01 ás 11:30 horas

 

LIGAS SUPERIORES

DIVISIÓN DE HONOR INFANTIL

16ª Xornada

Bergantiños FC-CD Conxo Santiago

 Domingo 22/01 ás 20:00 horas

 

DIVISIÓN DE HONOR CADETE

19ª Xornada

Bergantiños FC-San Tirso SD

 Sábado 22/01 ás 16:00 horas

 

LIGA GALEGA CADETE

20ª Xornada

CF Dumbría-CD Lugo B

Sábado 21/01 ás 12:00 horas 

 

LIGA NACIONAL XUVENIL

17ª Xornada

Pontevedra CF-Bergantiños FC

Sabado 21/01 ás 16:00 horas

 

LIGA GALEGA XUVENIL

18ª Xornada

Viveiro CF-Bergantiños FC

Sábado 21/01 ás 11:15 horas

SD O Val-CF Dumbría

Sábado 21/01 ás 16:00 horas

 

-Foto e Texto : piratasdemuxia