Aquí tes a axenda dos encontros das Ligas da Costa de xuvenís, cadetes e infantís, así como as das ligas superiores, nas que hai representantes da costa.
Esta fin de semana dun total de 28 encontros, dispútase hoxe venres 2, na xornada sabatina xóganse 23, e na dominical 3.
…Tralos encontros tódolos resultados.
LIGA DA COSTA XUVENIL
(1ª Galicia Xuvenil A Costa)
29ª Xornada
Soneira SD 2-0 UD Corcubión
Sábado 25/03 ás 12:15 horas
SD Sofán – Ponteceso SD
Sábado 25/03 ás 19;15 horas
Outes FC 2-0 CD Baio
Sábado 25/03 ás 16:00 horas
Cabana SD 6-2 ED Os Miúdos
Sábado 25/03 ás 16:00 horas
Muxía CF-SCDR Esteirana
Sábado 25/03 ás 12:00 horas
Corme CF 3-1 UC Cee
Sábado 25/03 ás 16:30 horas
SD Fisterra 7-1 UD Cerqueda
Sábado 25/03 ás 18:00 horas
Descansa : Xallas FC
LIGA DA COSTA CADETE
(1ª Galicia Cadete A Costa)
25ª Xornada
SD Coristanco 1-2 EMF Vimianzo
Venres 24/03 ás 19:00 horas
CF Mazaricos 1-5 Xallas FC
Sábado 25/03 ás 11:00 horas
EFC Camariñas “Juan Cabrejo” – EFC de Carnota
Domingo 26/03 ás 12:00 horas
ED Os Miúdos 1-2 Ponteceso SD
Sábado 25/03 ás 10:00 horas
UD Cerqueda 1-9 Outes FC
Venres 24/03 ás 18:30 horas
SD Fisterra 2-5 SD Sofán
Sábado 25/03 ás 10:30 horas
Descansa : UC Cee
LIGA DA COSTA INFANTIL
(1ª Galicia Infantil A Costa)
29ª Xornada
Xallas FC 1-0 SD Coristanco
Sábado 25/03 ás 10:00 horas
EFC de Carnota 2-9 SD Sofán
Sábado 25/03 ás 10:30 horas
ED Os Miúdos 3-2 UD Cerqueda
Sábado 25/03 ás 16:00 horas
Cabana SD 4-0 CD Concello de Zas
Sábado 25/03 ás 18:00 horas
CF Dumbría 1-0 Ponteceso SD
Sábado 25/03 ás 12:00 horas
Muxía CF 2-3 EMF Vimianzo
Sábado 25/03 ás 17:00 horas
SD Fisterra 6-1 Corme CF
Sábado 25/03 ás 12:00 horas
UC Cee 4-0 EFC Camariñas “Juan Cabrejo”
Sábado 25/03 ás 10:15 horas
SCDR Esteirana–Outes CF
Sábado 25/03 ás 12:30 horas
LIGAS SUPERIORES
DIVISIÓN DE HONOR INFANTIL
24ª Xornada
C. Vigo-Bergantiños FC
Domingo 26/03 ás 12:00 horas
DIVISIÓN DE HONOR CADETE
27ª Xornada
Bergantiños FC-AJ Lérez
Sábado 25/03 ás 12:00 horas
LIGA GALEGA CADETE
28ª Xornada
CF Dumbría-San Tirso SD B
Domingo 26/03 ás 11:00 horas
LIGA NACIONAL XUVENIL
26ª Xornada
Bergantiños FC-Porriño Industrial FC
Sábado 25/03 ás 19:30 horas
LIGA GALEGA XUVENIL
29ª Xornada
SCD Milagrosa-CF Dumbría
Sábado 25/03 ás 16:00 horas
SD Ribadeo-Bergantiños FC B
Sábado 25/03 ás 16:30 horas
-Foto e Texto : Xosé Búa “Pirata”