AXENDA DE TODO O FÚTBOL 11 BASE DA COSTA DA MORTE PARA A DERRADEIRA XORNADA DO 2023.

Lance dun Muxía-Camariñas de infantís.

 

Aquí tes nun só artigo tódolos encontros, clasificacións e calendarios do que temoa no Fútbol 11 Base da Costa, (xuvenís, cadetes e as duas ligas de infantís), na derradeira xornada do 2023, pois as ligas paran polas festas do Nadal, aninovo e Reis ata a fin de semana do 14 de Xaneiro de 2024.

 

LIGA DA COSTA XUVENIL

(1ª Galicia  Xuvenil G2 A Costa)

14ª Xornada

 Dumbría – Cee      

16/12/2023, ás 16:30 horas

 Cabana – Sofán  

16/12/2023, ás 18:00 horas

 MuxíaEsteirana       

16/12/2023, ás 16:00 horas

Ponteceso – Outes  

16/12/2023, ás 17:00 horas

Fisterra – Miúdos    

16/12/2023, ás 17:00 horas

 Soneira – Corme       

16/12/2023, ás 16:00 horas

Cerqueda – Baio           

16/12/2023, ás 12:00 horas

Descansa : Xallas 

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

LIGA DA COSTA CADETE

(1ª Galicia Cadete G2 A Costa)

16ª Xornada

  Xallas – Cerqueda

17/12/2023, ás 12:00 horas

     Cabana – Sofán

17/12/2023, ás 10:30 horas

   EF Concello Carnota – Esteirana    

17/12/2023, ás 10:00 horas

     EF C. Camariñas “Juan Cabrejo” – Ponteceso  

16/12/2023, ás 12:00 horas

      Mazaricos – Soneira  

16/12/2023, ás 17:00 horas

   Outes – Muxía  

17/12/2023, ás 11:00 horas

    CoristancoMiúdos  

17/12/2023, ás 11:00 horas

      Fisterra – Corme  

17/12/2023, ás 12:00 horas

 Cee – Dumbría  

16/12/2023, ás 12:00 horas

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

LIGA DA COSTA INFANTIL

(1ª Galicia Infantil A Costa)

14ª Xornada

GRUPO 1A

  Laxe Ponteceso  

16/12/2023, ás 12:00 horas

Soneira – Muxía     

16/12/2023, ás 10:00 horas

Corme – Cabana 

16/12/2023, ás 11:30 horas

EF C. Camariñas “Juan Cabrejo” – Sofán 

16/12/2023, ás 16:00 horas

Coristanco – Cerqueda  

16/12/2023, ás 12:00 horas

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

GRUPO 1B

 SD Fisterra – Outes FC

16/12/2023, ás 10:30 horas

 Xallas FC – EF Concello de Carnota       

16/12/2023, ás 12:00 horas

CF Dumbría – CD Concello de Zas  

16/12/2023, ás 10:30 horas

   ED Os Miúdos – UC Cee 

16/12/2023, ás 10:00 horas

Descansa : SCDR Esteirana

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

 

-Foto e Texto : Xosé Búa “Pirata”