AXENDA DE TODO O FÚTBOL 11 BASE DA COSTA DA MORTE, E EQUIPOS DA COSTA QUE XOGAN EN LIGAS GALEGAS.

 

Aquí tes a axenda dos encontros das Ligas da Costa de xuvenís, cadetes e infantís, así como as das ligas superiores, nas que hai representantes da costa, para esta fin de semana.

Dun total de 28 encontros, 22 xóganse en xornada sabatina e 6 en dominical…Tralos encontros tódolos resultados.

LIGA DA COSTA XUVENIL

(1ª Galicia Xuvenil A Costa)

13ª Xornada

Soneira SD-Xallas FC 

Sábado 26/11 ás 12:00 horas

SD Sofán-UD Corcubión

Sábado 26/11 ás 18:00 horas

Outes CF-Ponteceso SD

Sábado 26/11 ás 16:00 horas

 Cabana SD-CD Baio

Sábado 26/11 ás 16:30 horas

Muxía CF-ED Os Miúdos  

Sábado 26/11 ás 16:15 horas

Corme CF-SCDR Esteirana

Sábado 1926/11 ás 17:00 horas

 SD Fisterra-UC Cee  

Sábado 26/11 ás 18:00 horas

Descansa : UD Cerqueda

 

LIGA DA COSTA CADETE

(1ª Galicia Cadete A Costa)

10ª Xornada

UC Cee-CF Mazaricos 

 Sábado 26/11 ás 16:00 horas

EMF Vimianzo-EFC Camariñas “Juan Cabrejo”

Domingo 27/11 ás 10:00 horas 

Xallas FC-ED Os Miúdos

 Sábado 26/11 ás 10:00 horas 

EFC de Carnota-UD Cerqueda

Domingo 27/11 ás 12:00 horas

 Ponteceso SD-SD Fisterra

Domingo 27/11 ás 11:00 horas

 Outes FC-Sofán  

Domingo 27/11 ás 12:00 horas

Descansa : SD Coristanco

 

LIGA DA COSTA INFANTIL

(1ª Galicia Infantil A Costa)

13ª Xornada

   SD Coristanco-SD Sofán

Domingo 27/11 ás 11:00 horas

   EF Concello de Carnota-UD Cerqueda  

Sábado 26/11 ás 17:00 horas

 ED Os Miúdos-Concello de Zas

Sábado 26/11 ás 11:00 horas

  Cabana SD-Ponteceso SD 

Sábado 26/11 ás 18:30 horas

  CF Dumbría-EMF Vimianzo

Sábado 26/11 ás 16:00 horas

   Muxía CF-Corme CF

Sábado 26/11 ás 11:30 horas

  SD Fisterra-EFC Camariñas “Juan Cabrejo” 

Sábado 26/11 ás 10:30 horas

 UC Cee-Outes CF 

Sábado 26/11 ás 12:30 horas

 Xallas FCSCDR Esteirana

Domingo 26/11 ás 12:15 horas

 

LIGAS SUPERIORES

 

DIVISIÓN DE HONOR INFANTIL

10ª Xornada

San Tirso SD-Bergantiños FC

Sábado 26/11 ás 16:15 horas

 

DIVISIÓN DE HONOR CADETE

12ª Xornada

CD Conxo Santiago-Bergantiños FC

26/11 ás 16:15 horas

 

LIGA GALEGA CADETE

13ª Xornada

 

CF Dumbría-Imperator OAR

Sábado 26/11 ás 11:00 horas 

LIGA NACIONAL XUVENIL

13ª Xornada

 

 Bergantiños FC-CD Calasánz

Sábado 26/11 ás 16:00 horas

 

LIGA GALEGA XUVENIL

13ª Xornada

 CD Boiro-Bergantiños FC

 Sábado 26/11 ás 16:00 horas

CD Conxo Santiago “B”-CF Dumbría 

Domingo 27/11 ás 13:00 horas

 

-Foto e Texto : piratasdemuxia