AXENDA DE ENCONTROS DE TODO O FÚTBOL BASE DA COSTA E LIGAS GALEGAS CON EQUIPOS COSTEIROS DENDE XUVENÍS ATA BENXAMÍNS.

 

LIGA XUVENIL DA COSTA

-5ª Xornada-

19/10/2019

Miúdos – Ponteceso : 18:00 horas

Coristanco – Malpica : 16:30

Soneira-Cee : 16:30

Outes-Camariñas : 16:30

Zas – Sofán : 12:00

Esteirana-Corme : 17:00

Xallas-Cabana : 16:00

Descansa : Seaia

 

CLASIFICACIÓN

 

LIGA GALEGA XUVENIL

Orillamar-Dumbría : 19/10 ás 12:15 horas 

Bergantiños – Compostela : 19/10 ás 16:30 horas 

 

CLASIFICACIÓN

-7ª Xornada-

CF Dumbría : 9º con 9 puntos

Bergantiños CF : 10º con 7 puntos

 

CADETES DA COSTA

-5ª Xornada-

19/10/2019

Cerqueda – Concello de Zas : ás 16:00 horas

Sofán-Muxía: ás 18:15

20/10/2019

 Cabana-Esteirana : ás 12:00

Fisterra – Cee : ás 12:00 

Outes – Corme : ás 11:00

Xallas – Ponteceso : ás 10:00

Coristanco – Laxe : ás 12:00

Descansa : Miúdos

 

CLASIFICACIÓN

 

LIGA GALEGA CADETE

-7ª Xornada-

Lugo “B”-Bergantiños : 20/10 ás 12:00 horas 

Dumbría – Compostela : 19/10 ás 16:30 horas

 

CLASIFICACIÓN

CF Dumbría : 16º con 3 puntos

Bergantiños CF : 12º con 7

 

INFANTIL DA COSTA

-5ª Xornada-

19/10/2019

Muxía – Cerqueda : 10:30 horas

Fisterra- Coristanco : 11:00 horas

Dumbría – Corme : 10:00 horas

Cee – Sofán : 12:00 horas

Laxe – Porteño : 11:00 horas

Esteirana – Cabana : 11:00 horas

Ponteceso- Miúdos : 16:00 horas

Xallas-Outes : 10:00 horas

 

CLASIFICACIÓN

 

ALEVÍNS

-2ª Xornada-

GRUPO 1

Cabana SD-SD Coristanco : 20/10 ás 11:00 horas

SD Ponteceso-Xallas FC “A” : 20/10 ás 11:30 horas

Descansa : SD Sofán 

GRUPO 2

CD Razo-CF Dumbría : 20/10 ás 11:45 horas

UD Cerqueda-SD Laxe : 20/10 ás 12:00 horas

Descansa :  Porteño CF

GRUPO 3

EF Concello de Carnota-CF Dumbría “B” : 19/10 ás 12:00 horas

Outes CF-Xallas FC “B” : 20/10 ás 10:00 horas

Descansa : ED Os Miúdos “B” 

GRUPO 4

ED Os Miúdos “A” – SD Fisterra : 20/10 ás 11:00 horas

EF Concello de Carnota “B”-UC Cee “A” : 19/10 ás 10:00 horas

Outes CF “B”-SCDR Esteirana “A”: 20/10 ás 10:00 horas

 

BENXAMÍNS

-2ª Xornada-

GRUPO 1

CD Concello de Zas-SD Coristanco : 20/10 ás 16:30 horas

UD Cerqueda-Xallas FC “A” 0-0 : 20/10 ás 13:00 horas

Descansa : SD Sofán “B”

GRUPO 2

SD Laxe-CF Dumbría : 19/10 ás 11:00 horas

FC Camariñas-SD Coristanco “B” : 20/10 ás 12:00 horas

Descansa : SD Sofán 

GRUPO 3

Outes CF-SCDR Esteirana : 18/10 ás 18:00 horas

Descansan : CF Dumbría “B” e ED Os Miúdos “B” 

GRUPO 4

Muxía CF-SD Fisterra : 19/10 ás 13:00 horas

Descansan :  UC Cee e ED Os Miúdos “B”

 

AVISO

Na foto o haber nenos menores de 16 anos, se algún pai ou titor quer que non apareza seu fillo ou protexido, que se poña en contacto connosco en calqueira das diferentes maneiras que temos no final da web e será reitado da foto.

++++

Informarche de que se nos estás seguindo polo móbil, que para ordenadores temos outro formato moito completo ca o que che pode ofrecer un móbil polas súas dimensións de pantalla.

Tamén informar que trocamos de email : admin@piratasdemuxia.es

Contrata a tua publicidade connosco e chegarás cada día a milleiros de persoas.


Attachment

Utilizamos cookies propias e de terceiros para o correcto funcionamiento da web. Se continúa navegando, acepta o seu uso.

ACEPTAR
Aviso de cookies