AQUÍ TES TÓDOLOS RESULTADOS E CLASIFICACIÓNS DO FÚTBOL 11 BASE DA COSTA :

Resultados e clasificacións de infantís, cadetes e xuvenís.

 

Aquí tes nun só artigo tódolos resultados, clasificacións e calendarios do Fútbol 11 Base da Costa trala volta a competición de tódolos equipos despois do temportal da pasada semana que obrigou a suspender 18 encontros, no caso dos xuvenís a xornada enteira. 

 

LIGA DA COSTA XUVENIL

(1ª Galicia  Xuvenil G2 A Costa)

9ª Xornada

Esteirana 1-1 Sofán 

11/11/2023, ás 16:30 horas

 Outes 8-1 Cee 

11/11/2023, ás 12:00 horas

  Miúdos 0-2 Xallas 

11/11/2023, ás 10:30 horas

 Corme 0-4 Dumbría  

11/11/2023, ás 16:30 horas

Baio 3-0 Cabana  

11/11/2023, ás 12:00 horas

 Cerqueda 3-1 Muxía    

11/11/2023, ás 11:00 horas

Soneira 5-3 Ponteceso     

11/11/2023, ás 16:30 horas

Descansa : Fisterra

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

LIGA DA COSTA CADETE

(1ª Galicia Cadete G2 A Costa)

11ª Xornada

 Ponteceso 6-2 Esteirana

10/11/2023, ás 17:30 horas

Soneira 3-0 Sofán

11/11/2023, ás 10:30 horas

Muxía 4-0 Cerqueda 

12/11/2023, ás 10:00 horas

Miúdos 4-2 Cabana

12/11/2023, ás 11:30 horas

  Corme 2-3 EF Concello Carnota

11/11/2023, ás 10:30 horas

Dumbría 4-0 EF C. Camariñas “Juan Cabrejo”

12/11/2023, ás 12:00 horas

Cee 5-1 Mazaricos 

12/11/2023, ás 10:30 horas

   Fisterra 1-3 Outes

12/11/2023, ás 12:00 horas

  Xallas 3-5 Coristanco 

12/11/2023, ás 10:00 horas

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

LIGA DA COSTA INFANTIL

(1ª Galicia Infantil A Costa)

9ª Xornada

GRUPO 1A

 Soneira 1-7 Corme

12/11/2023, ás 11:00 horas

    Laxe 1-3 EF Juan Cabrejo 

11/11/2023, ás 12:00 horas

  Ponteceso 4-1 Coristanco

11/11/2023, ás 16:30 horas

 Muxía 2-1 Sofán

11/11/2023, ás 16:30 horas

 Cabana 4-1 Cerqueda 

11/11/2023, ás 10:00 horas

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

GRUPO 1B

Xallas FC 2-1 CF Dumbría 

11/11/2023, ás 10:00 horas

SD Fisterra 5-3 ED Os Miúdos       

11/11/2023, ás 10:30 horas

Outes FC 2-0 SCDR Esteirana   

11/11/2023, ás 10:15 horas

EF Concello de Carnota 2-7 UC Cee 

12/11/2023, ás 12:00 horas

Descansa : CD Concello de Zas

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

 

-Foto e Texto : Xosé Búa “Pirata”

Attachment

Utilizamos cookies propias e de terceiros para o correcto funcionamiento da web. Se continúa navegando, acepta o seu uso.

ACEPTAR
Aviso de cookies