AXENDA DE TODO O FÚTBOL BASE DA COSTA E LIGAS GALEGAS CON EQUIPOS COSTEIROS NUN MESMO ARTIGO.

Todo o fútbol base da costa, e equipos costeiros en ligas galegas nun mesmo artigo, sen andar consultando varias ligas.

Primeiro tódolos enfrontamentos, datas e horarios, aquí.

Despois tódolos resultados e clasificacións, aquí.

 

LIGA DA COSTA XUVENIL

8ª XORNADA

-09/11/2019-

Malpica 0-7 Xallas 

Cee 6-0 Miúdos 

Camariñas 0-8 Ponteceso 

Sofán 9-1 Coristanco

Corme 2-2 Outes

Cabana 2-0 Zas 

Esteirana 1-2 Seaia 

Descansa : Soneira

 

LIGA GALEGA XUVENIL

-9ª Xornada-

CF Dumbría 3-3 CD Boiro 

Racing Vilalbés “B” 1-1 Bergantiños CF

 

CLASIFICACIÓN

CF Dumbría : 9º con 15 puntos

Bergantiños CF : 13º con 12 puntos

 

CADETES DA COSTA

-8ª Xornada-

09/11/2019

UC Cee 1-1 Cerqueda 

10/11/2019

Muxía-Coristanco : ás 11:15 horas

Esteirana-Concello de Zas : ás 11:30 horas

Corme-Cabana : ás 10:30 horas

 Ponteceso-Fisterra : ás 11:00 horas  

Laxe-Miúdos : ás 12:30 horas 

Xallas 6-2 Outes

Descansa : Sofán

 

LIGA GALEGA CADETE

-10ª Xornada-

Bergantiños-Conxo Santiago “B” : 10/11 ás 12:00 horas

Racing Vilalbés “B” 2-2 CF Dumbría 

 

CLASIFICACIÓN

CF Dumbría : 16º con 4 puntos

Bergantiños CF : 14º con 10

 

INFANTIL DA COSTA

-8 Xornada-

09/11/2019

 Coristanco 1-6 Xallas

Corme 0-5 Cerqueda

Sofán 0-10 Muxía

 Porteño 2-10 Fisterra

Cabana 0-11 Dumbría

 Miúdos 4-2 Cee 

  Outes 13-0 Laxe 

 Ponteceso 1-1 Esteirana 

 

ALEVÍNS

-5ª Xornada-

GRUPO 1

Cabana SD-SD Ponteceso : 10/11 ás 10:00 horas

SD Sofán-Xallas FC “A” : 10/11 ás 12:00 horas

Descansa : SD Coristanco

 

GRUPO 2

CD Razo 1-6 UD Cerqueda

Porteño CF 3-5 SD Laxe 

Descansa : CF Dumbría

 

GRUPO 3

Concello de Carnota 3-1 Outes CF

ED Os Miúdos “B” 1-10 Xallas FC “B”

Descansa : CF Dumbría “B

 

GRUPO 4

EF Concello de Carnota “B” 1-9 Outes CF “B”

ED Os Miúdos “A”-SCDR Esteirana “A” : 10/11 ás 11:00 horas

UC Cee “A” 2-2 SD Fisterra

 

BENXAMÍNS

-5ª Xornada-

GRUPO 1

CD Concello de Zas 3-10 UD Cerqueda

SD Sofán “B” 2-7 Xallas FC “A” 

Descansa : SD Coristanco 

 

GRUPO 2

SD Laxe 1-6 FC Camariñas

SD Sofán – SD Coristanco “B” : 10/11 ás 13:00 horas 

Descansa : CF Dumbría

 

GRUPO 3

 ED Os Miúdos “B” 1-7 SCDR Esteirana 

Descansan :  CF Dumbría “B” e Outes CF

 

GRUPO 4

 ED Os Miúdos “B 6-4 SD Fisterra 

Descansan :  UC Cee e Muxía CF

 

AVISO

Na foto o haber nenos menores de 16 anos, se algún pai ou titor quer que non apareza seu fillo ou protexido, que se poña en contacto connosco en calqueira das diferentes maneiras que temos no final da web e será reitado da foto.

 

-Foto portada e texto : Xosé Búa “Pirata”-piratasdemuxia.es

++++

Informarche de que se nos estás seguindo polo móbil, que para ordenadores temos outro formato moito completo ca o que che pode ofrecer un móbil polas súas dimensións de pantalla.

Tamén informar que trocamos de email : admin@piratasdemuxia.es

Contrata a tua publicidade connosco e chegarás cada día a milleiros de persoas.

Patrocinadores e Colaboradores

Attachment

Utilizamos cookies propias e de terceiros para o correcto funcionamiento da web. Se continúa navegando, acepta o seu uso.

ACEPTAR
Aviso de cookies