AXENDA DE TODO O FÚTBOL 11 BASE DA COSTA, (XUVENÍS, CADETES E INFANTÍS).

Volve o Fútbol 11 Base da Costa

Aquí tes nun só artigo a nosa axenda con tódolos encontros, do que temos no Fútbol 11 Base da Costa, (xuvenís, cadetes e as duas ligas de infantís). Por mor de que nos están facendo o mantemento da web estes días estamos traballando baixo mínimos polo que só actualizamos cousas puntuais ata que nos acaben con estas labores, polo que pedimos disculpas.

 

LIGA DA COSTA XUVENIL

(1ª Galicia  Xuvenil G2 A Costa)

17ª Xornada

CD Baio – ED Os Miúdos        

13/01/2024, ás 16:00 horas

 UD Cerqueda – Outes FC    

13/01/2024, ás 12:00 horas

Soneira SD – SCDR Esteirana        

13/01/2024, ás 18:00 horas

SD Fisterra – SD Sofán     

13/01/2024, ás 11:30 horas

Ponteceso SD – UC Cee      

13/01/2024, ás 16:00 horas

 Muxía CF – Xallas FC         

13/01/2024, ás 16:30 horas

Cabana SD – CF Dumbría

13/01/2024, ás 16:30 horas

Descansa : Corme CF

 

LIGA DA COSTA CADETE

(1ª Galicia Cadete G2 A Costa)

17ª Xornada

   Cerqueda – Cabana

14/01/2024, ás 10:00 horas

       Sofán – EF Concello Carnota

13/01/2024, ás 16:00 horas

     Esteirana – EF C. Camariñas “Juan Cabrejo”    

13/01/2024, ás 17:00 horas

       Ponteceso 8-0 Mazaricos 

22/12/2023, ás 16:00 horas

        Soneira – Outes 

13/01/2024, ás 10:30 horas

     Muxía – Coristanco 

14/01/2024, ás 11:00 horas

      Miúdos – Fisterra 

14/01/2024, ás 11:00 horas

        Corme – Cee 

14/01/2024, ás 11:30 horas

   Dumbría – Xallas  

14/01/2024, ás 12:00 horas

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

LIGA DA COSTA INFANTIL

(1ª Galicia Infantil A Costa)

15ª Xornada

GRUPO 1A

  Cerqueda – Laxe    

13/01/2024, ás 10:00 horas

Ponteceso – Soneira       

13/01/2024, ás 17:00 horas

Muxía – Corme   

13/01/2024, ás 11:00 horas

Cabana – EF C. Camariñas “Juan Cabrejo”   

13/01/2024, ás 16:00 horas

Sofán – Coristanco    

13/01/2024, ás 12:15 horas

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

GRUPO 1B

   Outes FC – Xallas FC

13/01/2024, ás 12:00 horas

   EF Concello de Carnota – CF Dumbría       

12/01/2024, ás 18:45 horas

  CD Concello de Zas – ED Os Miúdos  

13/01/2024, ás 11:00 horas

     UC Cee – SCDR Esteirana 

13/01/2024, ás 10:30 horas

Descansa : SD Fisterra 

 

CLASIFICACIÓN : PREME AQUÍ

Calendario completo cos resultados do xogado : PREME AQUÍ

 

 

-Foto e Texto : Xosé Búa “Pirata”