Aquí tes os encontros das Ligas da Costa de xuvenís, cadetes e infantís, así como as das ligas superiores, nas que hai representantes da costa, para esta fin de semana.
Xogaranse sábado o groso dos encontros, (23), e o Domingo tan só hai os da Liga da Costa de Cadetes, (6)…Tralos encontros tódolos reultados.
LIGA DA COSTA XUVENIL
7ª Xornada
Cabana SD – Outes CF
Sábado 22/10 ás 17:00 horas
Muxía CF – SD Sofán
Sábado 22/10 ás 17:00 horas
Corme CF – Soneira SD
Sábado 22/10 ás 17:30 horas
SD Fisterra – Xallas FC
Sábado 22/10 ás 18:00 horas
UD Cerqueda – UD Corcubión
Sábado 22/10 ás 17:00 horas
UC Cee – Ponteceso SD
Sábado 22/10 ás 12:00 horas
SCDR Esteirana – CD Baio
Sábado 22/10 ás 11:30 horas
Descansa : ED Os Miúdos
LIGA DA COSTA CADETE
(1ª Galicia Cadete A Costa)
5ª Xornada
ED Os Miúdos-EFC Camariñas “Juan Cabrejo”-
Domingo 23/10 ás 11:30 horas
UD Cerqueda-CF Mazaricos
Domingo 23/10 ás 10:00 horas
SD Fisterra-SD Coristanco
Domingo 23/10 ás 16:00 horas
Sofán-UC Cee
Domingo 23/10 ás 12:00 horas
Outes FC-EMF Vimianzo
Domingo 23/10 ás 11:30 horas
Ponteceso SD-Xallas FC
Domingo 23/10 ás 12:00 horas
Descansa : EFC de Carnota
LIGA DA COSTA INFANTIL
(1ª Galicia Infantil A Costa)
7ª Xornada
Cabana SD – ED Os Miúdos
Sábado 22/10 ás 11:00 horas
CF Dumbría – EF Concello de Carnota
Sábado 22/10 ás 10:30 horas
Muxía CF – SD Coristanco
Sábado 22/10 ás 11:40 horas
SD Fisterra – SD Sofán
Sábado 22/10 ás 11:00 horas
UC Cee – UD Cerqueda
Sábado 22/10 ás 10:30 horas
SCDR Esteirana – Concello de Zas
Sábado 22/10 ás 17:00 horas
Outes CF – Ponteceso SD
Sábado 22/10 ás 11:00 horas
EFC Camariñas “Juan Cabrejo” 6-1 EMF Vimianzo
Sábado 22/10 ás 16:30 horas
Xallas FC – Corme CF
Sábado 22/10 ás 11:30 horas
LIGAS SUPERIORES
DIVISIÓN DE HONOR INFANTIL
6ª Xornada
Cidade de Ribeira CF – Bergantiños FC
Sábado 22/10 ás 16:00 horas
DIVISIÓN DE HONOR CADETE
6ª Xornada
Cidade de Ribeira CF – Bergantiños FC
Sábado 22/10 ás 16:00 horas
LIGA GALEGA CADETE
8ª Xornada
CF Dumbría – SD Viveiro
Sábado 22/10 ás 17:00 horas
LIGA NACIONAL XUVENIL
7ª Xornada
RC Deportivo “B” – Bergantiños FC
Sábado 22/10 as 12:30 horas
LIGA GALEGA XUVENIL
8ª Xornada
Bergantiños FC – SCD Milagrosa
Sábado 22/10 ás 16:30 horas
Galicia de Caranza – CF Dumbría
Sábado 22/10 ás 17:30 horas
-Foto e Texto : piratasdemuxia