10ª Xornada Alevíns e Benxamíns Grupo Centro e 10ª de Prebenxamíns

-Encontros, datas, horarios, próxima xornada e resultados da anterior  das liguiñas da Copa da Costa e da loita polos títulos-
-Alevíns e Benxamín Grupos Norte e Sur-
-10ª Xornada Alevíns e Benxamíns Grupo Centro e 10ª de Prebenxamíns-


Aquí tes tódolos enfrontamentos, datas e horarios da xornada desta fin de semana do Fútbol 8 Alevín, Benxamín e Prebenxamín da Costa. Nos Alevíns e Benxamíns da Costa Norte e Sur, as liguiñas tanto da Copa da Costacomo da loita polo título de campións de liga, tes os enfrontamentos, datas e horarios da xornada que temos por diuante e ademáis con tódolos resultados da anterior xornada, (que xa vos puxemos o remate dos encontros), coma as clasificacións. Tamén temos a 10ª xornada nos Alevíns e Benxamíns da Costa Grupo Centro, (5º) e a 11ª nos Prebenxamíns, (Grupo único)Abre a nova ao completo para ver tódolos enfrontamentos, datas e horarios, tanto na loita pola Fase Final da Copa da Costa, como nas liguiñas polo título e as ligas do Grupo Centro, (5º), Benxamín e Alevín, e dos Prebenxamíns.

-Aviso importante-

En tódalas fotos da nosa web nas fotos que aparezan nenos menores dos 16 anos, se algún pai, nai, ou titor, non quer que seu fillo ou protexido, apareza nas fotos que publicamos, non ten máis ca poñerse en contacto connosco no tlf que aparece nas publicidades de máis abaixo, para retirar as fotos, ou taparlle a cara, nas que sexa preciso.

-FASE CLASIFICACIÓN COPA DÁ COSTA ALEVIN-

GRUPO A : 

XALLAS FC “A” -CABANA SD – SD CORISTANCO – SD SOFÁN

3ª XORNADA

SD Coristanco-Xallas FC, (30/03 ás 12:30)

Cabana SD-SD Sofán, (31/03 ás 10:00)

2ª XORNADA

SD Sofán 7-2 SD Coristanco, (23/03 ás 10:00)

 Xallas FC “A” 2-1 Cabana SD, (24/03 ás 13:00)

CLASIFICACIÓN

1º SD Sofán : 6

2º Cabana SD : 3 Puntos

3º Xalla FC “A” : 3

4º SD Coristanco : 0

+++

GRUPO B :
CF DUMBRIA “B” – UC CEE – SD FISTERRA

3ª XORNADA

SD Fisterra-UC Cee, (31/03 ás 12:00 horas)

Descansa : CF Dumbría “B”

2ª XORNADA

UC Cee 5-3 CF Dumbría “B”, (17/03 ás 13:00 horas)

Descansa : SD Fisterra

CLASIFICACIÓN

1º SD Fisterra : 3 Puntos

2º UC Cee : 3

3º CF Dumbría “B” : 0

+++

GRUPO C : 

SCDR ESTEIRANA A – ED OS MIUDOS “A” – ED OS MIUDOS ” B” – OUTES  CF “B”

3ª XORNADA

SCDR Esteirana-ED Os Miúdos “B” , (29/03 ás 18:00 horas)

Outes CF “B”-ED Os Miúdos “A” 1-3 SCDR Esteirana “A”, (31/03 ás 11:00)

2ª XORNADA

ED Os Miúdos “B” 0-7 Outes CF “B”, (23/03 ás 11:00 horas)

ED Os Miúdos “A” 1-3 SCDR Esteirana “A”, (24/03 ás 11:00)

CLASIFICACIÓN

1º SCDR Esteirana : 6 Puntos

2º ED Os Miúdos “A” : 3

3º Outes CF “B” : 3

4º ED Os Miúdos “B” : 0

(CLASIFICA FASE FINAL DA COPA O 1º DE CADA GRUPO).

++++

FASE CLASIFICACIÓN COPA DÁ COSTA BENJAMIN :

GRUPO A :
UD CERQUEDA – SD CORISTANCO –  SD SOFÁN “A” – SD SOFÁN “B”

3ª XORNADA

UD Cerqueda-SD Sofán “B”, (30/03 ás 13:00 horas)

 SD Coristanco-SD Sofán “A”, (30/03 ás 16:00)

2ª XORNADA

SD Sofán “B” 2-6 SD Coristanco, (23/03 ás 11:00 horas)

 SD Sofán “A” 2-1 UD Cerqueda, (23/03 ás 19:30)

CLASIFICACIÓN

1º SD Sofán “A” : 6 Puntos

2º SD Coristanco : 4

3º UD Cerqueda : 1

4º SD Sofán “B” : 0

+++

GRUPO B :
C. F. RAZO –  FS CAMARIÑAS – UC CEE

3ª XORNADA

UC Cee-FC Camariñas, (30/03 ás 132:00 horas)

Descansa :  CD Razo

2ª XORNADA

FC Camariñas 6-3 CD Razo, (24/03 ás 12:00 horas)

Descansa :  UC Cee

CLASIFICACIÓN

1º UC Cee : 3 Puntos

2º FC Camariñas : 3

3º CD Razo : 0

+++

GRUPO C : 

ED OS MIÚDOS “A” – EF CONCELLO DE CARNOTA – ED OS MIÚDOS “B” – CF OUTES “B”

3ª XORNADA

EF Concello de Carnota-ED Os Miúdos “B”, (31/03 ás 10:30 horas)

Outes CF “B”-ED Os Miúdos “A”(31/03 ás 12:00)

2ª XORNADA

ED Os Miúdos “B” 2-1 Outes CF “B”, (23/03 ás 10:00 horas)

ED Os Miúdos “A” 5-6 EF Concello de Carnota, (22/03 ás 17:00)

CLASIFICACIÓN

1º EF Concello de Carnota : 6 Puntos

2º ED Os Miúdos “A” : 3

3º ED Os Miúdos “B” : 3

4º Outes CF “B” : 0

++++++++++++++++++++

DATAS COMPETICIÓN

 1ª Xornada : 17/03

2ª : 24/03

3ª : 31/03

 4ª : 7/04

 6ª : 28/04

FASE FINAL DA COPA DÁ COSTA FÚTBOL 8

Sábado, 11 de Maio

No campo das “Redondas”, (Cabana de Bergantiños).

(Solicitado polo Cabana SD e acordado polos clubs asistentes á reunión).

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

FASE FINAL CLASIFICACIÓN POLO TÍTULO : 

ALEVIN :

SD PONTECESO – OUTES C. F. – CF DUMBRIA – XALLAS FC ” B”

3ª XORNADA

CF Dumbría-Outes CF, (31/03 ás 12:00 horas)

SD Ponteceso-Xallas CF “B”, (31/03 ás 12:00)

2ª XORNADA

Xallas FC “B” 0-4 CF Dumbría, (23/03 ás 11:00 horas)

Outes CF 4-0 SD Ponteceso (24/03 ás 12:00)

CLASIFICACIÓN

1º CF Dumbría : 6 Puntos

2º Outes CF : 6

3º SD Ponteceso : 0

4º Xallas FC “B” : 0

+++

BENXAMIN : 
CF DUMBRIA – XALLAS FC “A” – OUTES CF – SCDR ESTEIRANA

3ª XORNADA

CF Dumbría-Outes CF, (31/03 ás 12:00)

SCDR Esteirana-Xallas FC “A”, (31/03 ás 13:00)

2ª XORNADA

Xallas FC “A” 2-1 CF Dumbría, (19/03)

Outes CF 3-3 SCDR Esteirana (24/03 ás 13:00)

CLASIFICACIÓN

1º  Outes CF : 4 Puntos

2º CF Dumbría : 3

3º Xallas FC “A” : 3

4º SCDR Esteirana : 1

+++++++++++++++

DATAS FASE FINAL : 
1ª Xornada : 17/03

 2ª :  24/03

3ª : 31/03
4ª : 7/04

5ª : 14/04

6ª : 28/04

+++++++++++++++++++++++

-LIGAS BENXAMÍNS, ALEVÍNS E PREBENXAMÍN-

ALEVÍNS DA COSTA

-GRUPO CENTRO, (5º)-

10ª XORNADA

SCD Buño-Corme CF, (29/03 ás 19:15)

EMF Vimianzo-FS As Baleas, (27/04 ás 17:00)

Descansan : SD Laxe e EFB Corcubión

9ª XORNADA

FS As Baleas 5-2 SCD Buño

SD Laxe – EMF Vimianzo, (30/03 ás 16:00)

Descansan : Corme CF e EFB Corcubión

BENXAMÍNS DA COSTA

-GRUPO CENTRO, (5º)-

10ª XORNADA

 SD Ponteceso-Corme CF, (18/03 ás 18:00)

EMF Vimianzo-FS As Baleas(27/04 ás 18:15)

Descansan : SD Laxe e Muxía CF.

9ª XORNADA

FS As Baleas 5-3 SD Ponteceso

Corme CF 3-3 Muxía CF

SD Laxe – EMF Vimianzo, (30/03 ás 17:30)

+++++++

PREBENXAMÍNS DA COSTA

-GRUPO ÚNICO-

11ª XORNADA

SD Fisterra SD – Sofán(30/03 ás 11:30)

  Outes CF – UC Cee “A”, (30/03 ás 12:00)

EF Concello de Carnota-Sporting Seaia CF, (31/03 ás 12:00)

ED Os Miúdos – CD Concello de Zas, (30/03 ás 12:30)

CF Dumbría – FC Camariñas, (30/03 ás 10:30)

FS As Baleas – ED Os Miúdos “B”, (31/03 ás 12:00)

Xallas FC – Muxía CF, (30/03 ás 12:30)

SD Sofán “B” – SCDR Esteirana, (30/03 ás 17:00)

SD Coristanco – SD Laxe, (30/03 ás 11:30)

10ª XORNADA

SD Fisterra 8-1 SD Coristanco

SD Sofán 3-0 Outes CF

  UC Cee “A” 2-3 EF Concello de Carnota

Sporting Seaia CF 0-4 ED Os Miúdos

CD Concello de Zas 0-6 CF Dumbría

FC Camariñas 11-3 FS As Baleas

ED Os Miúdos “B” 5-9 Xallas FC

Muxía CF 3-2 SD Sofán “B”

SCDR Esteirana 2-2 SD Laxe

++++++++++++++++++++++

-Se queres mandarnos algunha información e fotos de deportes, podes facelo no correo : info@piratasdemuxia.es-

-Debaixo das publicidades tes como contactar connosco
se queres axudarnos poñendo a túa-

-COLABORA COA NOSA WEB-

Queres que a tua publicidade salga en todas as nosas noticias?…

Por moi pouco a tua publicidade chegará a milleiros de persoas o día, pois somos o medio de maior difusión da Costa da Morte con moita diferenza e cun espectro de alcance de pobos e persoas, moi extenso, con máis de 60.000 usuarios rexistrados e antre 20.000 e 36.579 visitas o día, triplicando ao segundo medio de comunicación máis seguido e cuadruplicando o terceiro.

Se queres anunciarte connosco e colaborar ca nosa web, contacta connosco no email info@piratasdemuxia.es ou no teléfono : 626 72 00 47.

Consúltanos que tipo de publicidade queres, por un ano cobramos menos ca outros, (de repercusión moi inferior), nun día, semana ou mes.

-Axudándonos a funcionar, axudaraste a que che coñezan-

Patrocinadores e Colaboradores

Attachment

Leave a Comment

Utilizamos cookies propias e de terceiros para o correcto funcionamiento da web. Se continúa navegando, acepta o seu uso.

ACEPTAR
Aviso de cookies